5 Taş Yüzük

5 Taş Yüzük

 

Cazibeli bir takı olan yüzüklerin, en favori olanı beştaştır. Artık popülaritesini tamamlamış olan tek taş yüzüklerin cazibesini arttırarak devam etmektedir. 5 taş yüzük, her döneme ve her dönem moda ikonu olarak katlanarak, kullanım alanlarını gündelik yaşamına aktarmaktadır.

Uzun ömürlü olması sebebiyle asla vazgeçilmezler ve değerinden hiçbir şey eksiltmezler. Mücevher tasarımcılarının ellerinden çıkan ve birbirinin benzerini dahi bulunmayan yüzüklerin, kusursuz formlarıyla kadınların parmaklarındaki inceliği ve zarifliği yansıtmaya hazırlar.

5Taş Yüzük Pırlanta Modelleri

Doğada çok zahmetli ve uzun bir dönemde oluşan doğanın en nadide mücevheridir. İhtişamıyla, parıltısıyla eşsiz ve benzersizdir. Her bir karatın benzeri dahi bulunmamaktadır. Hepsinin kendi yapısı birbirinden farklıdır. Estetik duruşu ile parmağın etrafını çevreleyen halkanın üzerine yerleştirilen beş taş yüzükler, gözlere doyumsuz bir gösteri sergilemektedir. Zariflik abidesi olarak bilinmektedir.

5 taş yüzük modelleri, enine yerleştirilen taşlarla parmakları daha uzun ve zarif göstermektedir. En klasik elbiselere dahi bir şıklık katmaktadır. Değer verdiğiniz, hayatınıza anlam katan kadınlarınız için bundan daha güzel bir hediye olamaz. Eğer modelleri ve fiyatları hakkında da bilgi almak isterseniz https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-bestas-yuzukler linkine bakabilirsiniz.

 
Anahtar Kelimeler: 5 Taş Yüzük
  • Çarşamba 20 ° / 6 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 23 ° / 6 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 26 ° / 7 ° Parçalı bulutlu