Anahtar Kelimeler: disiplin kurulu kararları
  • Perşembe 14 ° / 5 ° Bulutlu
  • Cuma 14 ° / 5 ° Sağanak
  • Cumartesi 13 ° / 5 ° Sağanak

Balıkesir

12.12.2019

  • İMSAK 06:43
  • GÜNEŞ 08:12
  • ÖĞLE 13:07
  • İKİNDİ 15:31
  • AKŞAM 17:51
  • YATSI 19:16

ASKF disiplin kurulu kararları

ASKF Disiplin kurulunun 8 ve 9 Hafta ceza kararları

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU GENEL BAŞKANLIĞI

     Disiplin Kurulunun 21.11.2019 tarih ve 8 no’lu kararları

  1-KAAN KANTAR           MARMARA ADALAR       41.1.a       (DÖRT) MAÇ MEN      17/11

  2-F.RÜZGAR ÖZŞAKAR MARMARA ADALAR       10.43        (DÖRT) MAÇ MEN      17/11

  3-ASLAN MAHMUDOV               G.O.P SPOR                     43             (İKİ) MAÇ MEN            17/11

  4-VELİCAN KÖSTEK       SUSURLUK SPOR             43             (İKİ) MAÇ MEN            17/11

  5-H.ÖMER KAHAMAN  KARŞIYAKA SPOR           43              (İKİ) MAÇ MEN            17/11

  6-HALİL ÇELİK                 BALIKESİR 1905 SPOR   41.1.a       (İKİ)MAÇ MEN             17/11

  7-YUSUF DEMİRHAN    KEPSUT BLD SPOR          43              (İKİ) MAÇ MEN           17/11

  8-ÜNAL KORKMAZ        BURHANİYE BLD SPOR  44 1 b        (ON)HFT HK MHR      16/11

  9-MERT ŞENER              BURHANİYE BLD SPOR  10.44.1.b  (ALTI)MAÇ MEN         16/11

10-ULAŞ ÜSTÜNDAŞ       BURHANİYE BLD SPOR  41.1.a        (ÜÇ)MAÇ MEN           16/11

11-AKIN ADA                    KÜÇÜKKÖY SPOR           43               (İKİ)MAÇ MEN           20/11

12-BUĞRA CATİP             BALIKESİR MENTEŞ        43               (İKİ)MAÇ MEN           19/11

       KURAL GEREĞİ ÇİFT SARIKARTTAN BİR MAÇ CEZA ALANLAR

1-İ.ENES YILMAZ  9  BURHANİYE BLD SPOR

2-AYHAN IŞIK  4  HASANBEY SPOR

3-RAFET BALTACI  4  CEYLAN SPOR

4-ERAY ERKANLI  67  CEYLAN SPOR

5-MERT AKBAY      2  BABAKÖY SPOR

6-MELİH AKBAY     5  BABAKÖY SPOR

7-FİKRİ CİHAN COŞKUN  9  BANDIRMA GÜCÜ

8-FIRAT KARAKURT    22  YENİ SANAYİ SPOR

9-BAREN YILDIRIM     31  ALTINOLUK SPOR

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU GENEL BAŞKANLIĞI

İl Disiplin Kurulunun 29.11.2019 tarih ve 9 no’luceza  kararları

1  ADNAN SÜNGÜ   REŞADİYE SPOR           36.1.a         (İKİ)HFTHKMHR      24/11

2  KAZIM SARI   GÖMEÇ BELEDİYESPOR    10.41.1.a   (DÖRT)MAÇ MEN   24/11

3  GÖKHAN KASAP   SANAYİ SPOR              41.1.a         (İKİ) MAÇ MEN       24/11

4  EMİR KARABULUT   YENİ KIZIL KEÇİLİ    41.1.a          (İKİ) MAÇ MEN       24/11

5  ALİ ZEREDEN   ÇAKALLAR SPOR              13.45.a        (İKİ) MAÇ MEN        24/11

6  SERKAN ÖZTÜRK   ÇAKALLAR SPOR       13.45.a        (İKİ)MAÇ MEN        24/11

7  BURAK PALA    İVRİNDİ BELEDİYE           10.41.1.a     (ÜÇ)MAÇ MEN       24/11

8  EMRE SÖYLER   HAVRAN FATİH BLD      36.1.a           (İKİ)HFT HK MHR   24/11

 KURAL GEREĞİ ve ÇİFT SARIKARTTAN BİR MAÇ CEZA ALANLAR

  1  FEHİM BAL   ANT.                     GÖMEÇ BELEDİYESPOR

  2  AHMET ÜNEŞ                 5        ALTINOVA SPOR

  3  ÖMER DUYMAZ           14        TAYFUN SPOR

  4  SERDAR DÖNGEL         10        TUZAKCA SPOR

  5  TUNAHAN TOKMAK    88        MAHMUDİYE SPOR

  6  A.FİKRİ ÇAYDAR              5        İVRİNDİ BELEDİYESPOR

  7  ÖZCAN İKİZ                    15       KARASİ BEYİ VİJDANİYE SPOR

  8  SABRİ SİVRİ                    22       YENİ ESNAF SPOR

  9  YUSUF CAN İNCE          11        BARBOROS SEFA SPOR

10  EMİRCAN DAĞ                3        BALIKESİR MENTEŞ SPOR

11  BİLAL ENES KALMAZ    11       1966  EDREMİT SPOR