Bandırmaspor Kulübü’nden zehir-zemberek açıklama

“Adanaspor maçımızı yöneten hakem Cihan Aydın, düdüğünü asıp başka işe yönelsin!”

TRT spikerleri de eleştirildi

Bandırmaspor Kulübü, yayınladığı basın açıklamasında, Adanaspor ile oynayıp, 2-1 kazandıkları maçı yöneten Bursa bölgesi hakemi Cihan Aydın’a, “Düdüğünü as, futboldan uzak bir sektöre yönel” dedi.

Bordo-beyazlı kulübün açıklamasında, TRT’de maç anlatan spikerler de eleştirildi.

Bandırmaspor Kulübü’nün açıklaması şöyle:

“Önce misafirperverliklerinden ötürü Adanaspor Kulübü Başkanı Sayın Bayram Akgül ve yönetimine teşekkür ederiz. Sahada centilmence mücadele eden ve asla sakinliklerini kaybetmeyerek, futbolun dışına çıkmayan iki takımada ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. Dün oynanan karşılaşma ile ilgili iki kritik hususa değinmek isteriz:

Birincisi, futbol tarihine geçerek, yeni bir kural icat edip, ikinci yarıda 3 golümüzü iptal ederek yerine bir penaltı veren hakemimize olacak.

Türk futbolu, kendi ailesi ve geleceği adına maçın hakemi Cihan Aydın’ın, Bandırmaspor camiasından özür dilemekle birlikte düdüğünü asmasını ve kariyerini futboldan uzak bir sektörde sürdürmesini, Türk futbolunun geleceği için önermekteyiz.

Bir diğer notumuz ise TRT ekranlarında maç anlatan son iki spikerimize olacaktır. Bilerek/bilmeyerek (Önemli husus da budur), yanlı, bilgisiz, akla sığmaz bir şekilde duygularını ekranlara yansıtan, attığımız ya da yediğimiz gol anlarında bile verdikleri reaksiyonların siyahla beyaz kadar farkının görüldüğü, Bandırma şehrine saygısız bir şekilde maç anlatımlarının TRT yönetimi tarafından denetlenmesini, maçların tekrar izlenmesini rica ediyoruz.

Karşılaştığımız her değerli rakibimiz gibi, Bandırmaspor camiasının da güzel ve köklü bir kulüp olduğunu, hakem ya da spiker seçimi fark etmeksizin, Türk futbolu adına hep birlikte mücadele ettiğimizi ve bu platformda herkesin, görevini layıkıyla yerine getirmesi gerektiğini önemle hatırlatıyoruz.  Saygılarımızla…”
MUSTAFA AKSAN
29.12.2020 15:24:45
ŞİMDİYE KADAR İCAZETLE GELEN TFF.LER GİBİ FB.NİN TFF.Sİ KENDİSİ FUTBOLDAN ANLAMADIĞI GİBİ ATADIĞI FUTBOLDAN ANLAMAYAN HAKEMLERİDE TÜRK FUTBOLUNUN İÇİNE ETMEYE DEVAM EDİYORLAR.5 GOL AT 2.Sİ SAYILSIN.MUZ CUMHURİYETİNDE BİLE BUZ GİBİ GOL SAYILIR BİLEĞİMİZİN HAKKI İLE ATIĞIMIZ GOLLER.ADANANIN NE ÖZELLİĞİ VAR FUTBOL OLARAK SAHADA YOKLAR DÜŞECEKLEİ KESİN AMA HERKES YAPTIĞI İŞİ NAMUSU İLE YAPSIN.BAŞKALARININ HAKKINI GASP EDEREK YAPSIN.YA TIRTIN YAVŞAK SPİKERİ KESİN ADANALI İDİ.TRT ZATEN YOL GEÇEN HANI HERKES ORADA.MEYDANCI KAHVESİNE ÇEVİRDİLER GÜZELİM KURUMU.HAKEM İLE ŞÖYLE BİR DÜŞÜNCEM VAR BAHİS OYNADI BİRİLERİNE OYNATTI VE MAÇIN KARŞILIKLI BİRER GOL İLE BİTECEĞİNİ YANDAŞLARINA SÖYLEDİ.BAŞKA BİRŞEY DÜŞÜNEMİYORUM.ADANALI DEĞİL SÖZDE BURSALI YARDIMCILARI ZAYIF KARAKTERLERDE ADANA İLE İLGİLİ BİR GEÇMİŞLERİ YOK.HAYDİ BAKIN İŞİNİZE BÖYLE TFF VARKEN TÜM TAKIMLARIN BAŞI YANIYOR YANACAKTA.

Atilla Avaroğlu
30.12.2020 00:25:05
Merhaba ben 6 ay önce bandırmaya taşınan bir adanalıyım. Özellikle güzel ve centilmence futbolunuzu tebrik ederim . İçerdeki maçlara davetye beklerim. Başarılar dilerim. Atilla Avaroğlu....05324274087

  • Salı 33.9 ° / 17.9 ° Açık hava
  • Çarşamba 35.2 ° / 17.8 ° Açık hava
  • Perşembe 36 ° / 18.7 ° Açık hava