BDSYB'de yeni Başkan Hasan Çetin oldu.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 11. Olağan Genel Kurulunda seçimleri Hasan Çetin başkanlığında oluşturulan liste kazandı.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinde Yeni Başkan Hasan Çetin oldu.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 11. Olağan Genel Kurulunda seçimleri Hasan Çetin başkanlığında oluşturulan liste kazandı.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinde yapılan 11. Olağan genel kurulda yönetime 3 liste aday oldu.

Genel kurulda çalışma ve faaliyet raporlarının okunması, müzakeresi ve ibrası ardından geçilen seçimleri Hasan Çetin’in başkanlığındaki liste kazandı.

Ezici bir çoğunlukla kazanılan seçimlerin ardından Mazbatasını alan yeni Başkan Hasan Çetin bugün yapılan devir teslim töreni ile Mustafa Kemal Çakırca’dan görevi devir aldı.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği yeni Başkanı Hasan Çetin görevi devir alması ardından yaptığı ilk açıklamada Hayvancılık sektöründe yaşanan sıkıntıları çözmek adına göreve geldiklerini söyledi.

Yeni Başkan Hasan Çetin; “14 Ağustos 2021 tarihinde düzenlenen Genel Kurulumuz sonrası üyelerimizin takdiriyle kazanmış olduğumuz seçim sürecini 19 Ağustos Perşembe, bugün itibariyle devir teslim yaparak bitirdik.

Bugünden itibaren tüm üyelerimizin hayvancılık sektöründeki problemleri çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Bize verdiğiniz güç ve yetki için sonsuz teşekkür ediyorum.” Dedi.

Balıkesir’de Hayvancılık sektöründe önemli dinamizm’e sahip Damızlık Sığır Üreticileri Birliği Genel kurulunda Hasan Çetin’in Başkanlığında yeni göreve seçilen yönetim kurulu ise şöyle oluştu;

Hasan ÇETİN - Yönetim Kurulu Başkanı

Fatih ZORLU - Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Kadir FİL - Muhasip Üye

Serdar MANSIZ - Sekreter

Nazım MEMİŞ - Üye

Feyzullah BALDAN - Üye

Mustafa TİNİAY TORUN - Üye

 Denetleme Kurulu;

Ersan ÖZERAL

OSMAN ATCI

Halil KARAKAYA
Anahtar Kelimeler: BDSYB' Başkan Hasan Çetin .
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar