Bir zamanlar siz de öğrenciydiniz´ kampanyası

CHP Bandırma İlçe Örgütünden ?Bir zamanlar siz de öğrenciydiniz´ kampanyası

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü ?Bir zamanlar siz de öğrenciydiniz´ kampanyası ile Bandırma´ya gelen üniversite öğrencilerine eşya yardımı yapmak isteyen vatandaşlara aracı oluyor. Kampanya kapsamında tedarik edilen eşyaları CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, gençlik kolları üyeleriyle birlikte bizzat taşıyor.

13 bin üniversite öğrencisinin yaşadığı Bandırma´da eşya temini öğrenciler için sorun olmaya devam ediyor. Kısıtlı bütçeleriyle kaldıkları evlerde eşya sıkıntısı yaşayan üniversite öğrencilerine destek eliyse Cumhuriyet Halk Partisinden geldi. CHP Bandırma İlçe Örgütü tarafından başlatılan ?Bir zamanlar siz de öğrenciydiniz´ kampanyası ile evlerinde ihtiyaç fazlası eşyaları olan vatandaşların eşyaları evlerinden alınıyor ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılıyor.

/resimler/2019-9/28/0221361096106.jpg

BAHAR: HER KESİMDEN DESTEK GELİYOR

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar: ?Bu projeyi aslında okullar kapandığı dönemde başlattık. Mezun olan ve eşyalarını elden çıkarmak isteyen öğrencilerin eşyalarını depomuza aldık. Şimdi üniversitenin açılmasıyla ve gençlik kollarındaki arkadaşlarımızın da gelmesiyle kampanyamız daha aktif bir hale geldi. Toplamda 10 evin beyaz eşya, halı, koltuk takımı, perde, yolluk, yatak, baza, mutfak eşyaları, çalışma masası, sandalye, masa, dolap gibi ihtiyaçlarını karşılamasına destek olduk. Belediye Meclis Üyemiz Selim Panç 3 adet yatak ve baza alarak kampanyaya bağışladı. İnşaat Mühendisi Mehmet Güneş çalışma masası ve çalışma sandalyesi konusunda destek olacağını belirtti. Gerek parti örgütümüzden gerek vatandaşlarımızdan ciddi bir destek var? dedi.

İLÇE BAŞKANI EŞYALARA OMUZ VERİYOR

Eşyaların taşınması konusunda parti üyesi gençlerle birlikte kamyon kasasına çıkan CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, ceketini ve kravatını çıkarıp gençlerle birlikte öğrenci evine eşyaları taşıdı. Ozan Ertuğrul

/resimler/2019-9/28/0222015940274.jpg




  • Salı 1 ° / -11 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 2 ° / -10 ° Güneşli
  • Perşembe 6 ° / -10 ° Güneşli