Bostancı güven tazeledi
Bandırma 6.Olağan Bandırma İlçe Kongresi yapıldı
Tarih: 3.12.2017 20:18:58

Adalet ve Kalkınma Partisi Bandırma İlçe Kongresi 3 Aralık 2017 Pazar günü yapıldı.

Kongreye Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, eski milletvekilleri, ilçe başkanları, oda ve borsa başkanları, sendika temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.  Tek liste ile gidilen seçimde Alp Bostancı yeniden ilçe başkanı seçildi.

/resimler/2017-12/3/2023393961821.jpg

Gelen mesajların okunmasının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın mesajı barkovizyon aracılığıyla katılımcılara izletildi.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başladı. Bostancı “Bugüne kadar bizlere destek veren ve bundan sonra da bizleri bu göreve layık gören değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. 2 yıl boyunca ülke tarihinde hiç görülmemiş olaylar bizim dönemimizde yaşandı. Bir 15 Temmuz darbe girişimi yaşadık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın “Ben milletimden başka bir başka irade tanımıyorum” diyerek milletimizi meydanlara davet etti ve biz de meydanlarda nöbet tuttuk. Allah´ın izniyle diliyorum ki inşallah 2019 yılında Bandırma´da AK Parti bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

/resimler/2017-12/3/2025253963935.jpg

Ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu bir konuşma yaptı. Kafaoğlu konuşmasında “Alp Bostancı Başkanım… Genel merkezimiz, il başkanımız ve en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımız teveccüh etti ve size ağır bir sorumluluk yükledi. İnanıyorum ki Bandırma´yı yeniden kazanacağız. 2004 yılında ben il başkanıydım, Hasan Demiraslan gençlik kolu başkanıydı. O günlerde teşkilattaki motivasyonu sağlayarak çalıştık. Ev ev gezerek, herkesin yüreğine dokunarak o  zaman Bandırma´yı kazanmıştık. Bandırma´yı kaybettiğimiz için içimiz buruk ama Bandırma teşkilatı bir olacak, diri olacak ve Bandırma´yı yeniden kazanacağız. AK Partiliyim diyen herkes yeni yönetimi kucaklayacak, tüm Bandırmalıları kucaklayacak. Bu işin başka çaresi yok. Bandırma bizim göz bebeğimiz, Bandırma´yı asla ihmal edemeyiz” dedi.

/resimler/2017-12/3/2025517558126.jpg

AK Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan “Zalimlere karşı mücadelemizi AK Parti olarak sürdüreceğiz. Kongrelerimiz bir değişim ve yenilik sürecidir. Bizdeki değişimler ayrılık değil birleştiricidir. Bu AK Parti kardeşliğinin ne büyük bir kardeşlik olduğunun göstergesidir. Bugün burada eski ilçe başkanımız, eski milletvekillerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz bir arada. Bugün bu salonda bu kardeşliği görebiliyoruz” dedi.

/resimler/2017-12/3/2026526778133.jpg

Ardından coşkulu alkışlarla kürsüye gelen AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı Bandırma ile ilgili yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Bandırma Devlet Hastanesinin statüsünün yükseltilerek yeni bir ek bina inşaatına başlandığını söyleyen Kırcı, Kapalı Spor Salonu müjdesini de verdi. Kırcı “Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız görüşmelerde konuyu kendisine arz ettik. Sayın Büyükşehir Başkanımız ve il başkanımız da yanımızdaydı. Cumhurbaşkanımız “Bandırma gibi önemli, kozmopolit, spor sevdalısı bir şehre bir kapalı spor salonu yapılmalı” diyerek gerekli talimatları verdi. İnşallah çok yakında ufak tefek pürüzleri de hallederek bunu gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda Paşakent mahallesinde başlayan ancak yarım kalan kültür merkezi inşaatı ile ilgili de çalışıyoruz” dedi.  Kırcı konuşmasını şöyle sürdürdü; “ 2001´de milletin partisi olarak kurulan partimiz hamdolsun 6. Olağan kongrelerini yapıyor. Bugün ülkemiz dünyada en çok yardım yapan ülkelerden birisi. Bizim davamız Allah davası, millet davası, bayrak davası… Birilerinin bambaşka davaları var. Milletin gönlüne sandıkta giremeyenler, bambaşka yollara başvuruyorlar. Yeni bir kumpasın perdelerini açtılar ama kimse unutmasın onların bir planı varsa Rabbimizin de bir planı var. 16 yılda belki de hiçbir ülkenin başına gelmeyen olaylar yaşadık. Ama dünya liderimiz recep Tayyip Erdoğan ve sizlerin yüreğindeki iman gücüyle bu zorlukları bir bir aştık.”

/resimler/2017-12/3/2027410372777.jpg

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan “AK Parti´nin 16 yıllık iktidarında Türkiye´yi eğitimden sağlığa pek çok hizmetle buluşturduk. Yükümüz ağır, yolumuz çetin ama teşkilatlarımız bu ağır yükü kaldırabilecek güçtedir. Önümüzdeki kritik dönemi atlatırsak kazanan Türkiye olacaktır. AK Parti kazanırsa Türkiye kazanır ama AK Parti kaybederse Türkiye kaybeder. AK Partinin hizmet davasına zarar vermek isteyenler Gezi olaylarıyla, 15 Temmuz darbe girişimleriyle bizlere zarar vermek istedi. Bu millet artık kendi geleceğine sahip çıkacak ve darbecilere asla geçit vermeyecektir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki bu davada hamdolsun Allah bize onunla birlikte yürümeyi nasip etti. Bizler de ona layık bir şekilde çok çalışarak 2019´da tarih yazacağız.

/resimler/2017-12/3/2028012560738.jpg

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu “Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine biz de 2023 hedefiyle çalışıyoruz. Önceliğimiz Hâkimiyeti millete esas kılmaktır. Önceden vesayet odakları vardı, irade millette değildi. 367 garabeti, parti kapatma çalışması ve en son darbe girişimi ile milletin partisini yok etmek istediler. Hamdolsun Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu belayı da defettik. Artık Türkiye eski Türkiye değil, daha güçlüyüz. Nerede bir mazlum varsa biz oradayız. Bu da Türkiye´yi bir ilgi ve odak noktası haline getiriyor. Birliğimizi beraberliğimiz muhafaza ettiğimiz sürece sıkıntı yok. İnsana dokunmak hala en önemli araç Dokunmak, gülümsemek en büyük siyaset dedi.´

/resimler/2017-12/3/2028420999076.jpg

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız konuşmasında  “Bandırma´ya her geldiğimizde büyük bir sevinç ve heyecanla geliyoruz. AK Parti´de veda yoktur, vefa vardır. Bugün yönetimde bayrak yarışını başka arkadaşlarına devreden arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Milletvekillerimiz, il başkanımız ve teşkilatlarımız Ankara´dan ilgiye ve beğeniyle takip ediliyor. AK Partinin istikrarı Türkiye´nin istikrarıyla eş anlamlıdır. Tezkere ile mücadele edemez dediler, ettik. Enflasyon ile mücadele edemez dediler, ettik. Cumhuriyet yürüyüşleri yapıldı; neydi amaç? Başörtüsünü TBMM´ye sokamazsınız. İşte Bandırma´nın çocuğu, Balıkesir´in evladı Sema hanım mecliste, ne oldu? Yer yerinden mi oynadı? Biz insanların kılık kıyafetiyle değil yüreklerine dokunarak çalışıyoruz. Sonra ne oldu; gezi olayları. Yeşili, ağaçları istismar ederek yapılan bir çalışma. Tüm bunların tek bir amacı vardı. Recep Tayyip Erdoğan´ın görevi bırakması hatta ülkeyi terk etmesi. Bu kararı yalnızca millet verir ve sandıkta yapar” dedi.

/resimler/2017-12/3/2028588499309.jpg

Son günlerde konuşulan belgeler ile ilgili de önemli açıklamalar yapan Yıldız, Türkiye´nin ambargoyu delmediğini savundu.  Yıldız, Avrupa´da birçok ülkede ambargonun delindiğini ve Avrupa bankalarının bu nedenle ceza aldığını söyledi. Yıldız “Biz ambargoyu delmedik. O zamanlar görevde olan bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Onlarca ülke İran´dan doğal gaz ve petrol aldı. İran´da üretilen petrolün yüzde 23´ü Çin aldı. Yüzde 17 Japonya, yüzde 7 Fransa, yüzde 7 Türkiye aldı. Hiç başka ülkeyle ilgili bir şey duydunuz mu? Duymadınız. Peki, ambargoyu delmiş olan, biz delmedik kural neyse onu uyguladık. Ambargoyu delmiş olan İsviçre´den 3, Fransa´dan 2 banka, Almanya ve İtalya´dan birer tane banka var.

/resimler/2017-12/3/2029369906340.jpg

Birine 3,5 milyar dolar ceza geldi, bir diğerine 400 milyon, bir başkasına 2 milyar dolar ceza geldi. Hiç o ülkelerin Cumhurbaşkanlarıyla alakalı bu dava görüşülürken hiç bir şey duydunuz mu? O zaman bu işte bir numara var. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı. Bu konular için ‘Bizden herhangi bir evrak talep edilmedi, biz de evrak göndermedik´ diye. İsterse gönderecekler. Peki, ne için siz bu ülkeye siyasi konularını ekonomik bir problemle alakalı, bahsettiğiniz tırnak içerisinde söylüyorum. Onun gerekçesi haline getiriyorsunuz. Biz o zaman şu soruyu sorarız; sizi MİT müsteşarı kriziyle 2012´de, Gezi parkı olaylarıyla beraber yakıp yıktığınız sokaklarda başaramadığınız siyasi istikrarı yıkma eylemini, 6-7 Ekim sokak hareketlerinde hayatını kaybeden 55 vatandaşımızın ve daha sonra 15 Temmuz´da FETÖ Darbe hareketiyle beraber bu ülkenin fiziğini, kimyasını, sınırlarını bozmak üzere gelen bütün bu hareketlerle başaramadığınızı şimdi mi başarmak istiyorsunuz?

/resimler/2017-12/3/2031042720501.jpg

Biz 15 Temmuz´u bu meydanlarda, yürüklerinden korkusu alınmış bu milletimizle beraber geliyoruz. Biz oradan geliyoruz biz buna mı yenileceğiz.” dedi.

İran´a uygulanan ambargo konusunda da uçakların ambargoya dâhil edilmediğini belirten Taner Yıldız, şu değerlendirmelerde bulundu. “Stratejik yatırım olduğu için ambargo listesi hazırladılar. İçinde domates salatalık yok eyvallah ama uçakta yok. Allah Allah ya, uçak nasıl stratejik yatırım olmaz? Nasıl teknolojik yatırım olmaz? Ha baktım ki İran´ın yedek parçalarla ilgili eski Boing uçaklarının parçaları ve yeni uçak alımı ilgili bir projesi var. ABD senatodan uçağı ambargo kapsamının dışına aldı. Peki, biz bunu yer miyiz? Bu doğru bir şey mi? Uçak satılabiliyor ama herhangi bir makine tesisat satılamıyor. Bu kadar iletişim ve teknoloji çağında artık anlık olarak her şeyi bildiğimiz bu noktada algıyla gerçekleri bir araya getirdiğimiz için bizi uzaklaştırmak istiyorlar.”

/resimler/2017-12/3/2031369439919.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bostancı güven tazeledi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
CANAN KARATAY: ONLAR OLMASA SAVAŞ DA OLMAYACAK
CANAN KARATAY: ONLAR OLMASA SAVAŞ DA OLMAYACAK
"Endüstrinin bize kakaladıklarından uzak durmamız gerekiyor"
CHP´li Cankurtaran´dan AK Parti için ‘Fetret dönemi´ benzetmesi
CHP´li Cankurtaran´dan AK Parti için ‘Fetret dönemi´ benzetmesi
Cankurtaran “AKP iktidarı FETÖ terör örgütünden sanırım çok ders almadı."
“GÖREV VAR YETKİ YOK”
“GÖREV VAR YETKİ YOK”
CHP Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran “Muhtarların SGK primleri devlet tarafından ödenmeli”
Ticaret Odasından üyelerine bilgilendirme
Ticaret Odasından üyelerine bilgilendirme
BTO´da, İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIĞI PROVİZYONU
EN ÇOK SATAN KİTAPLARI BELLİ OLDU
EN ÇOK SATAN KİTAPLARI BELLİ OLDU
Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, 2017 yılının en çok satan kitaplarını inceledi.
Yazar kasada erteleme talebi
Yazar kasada erteleme talebi
Palandöken, yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğunun esnaf için ertelenmesini beklediklerini söyledi.
Eğitim İş´ten açıklama
Eğitim İş´ten açıklama
Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır
Bandırma Muhtarlar Derneği Organizasyon yıldızı
Bandırma Muhtarlar Derneği Organizasyon yıldızı
Türkiye´de ilk kez böylesine kapsamlı bir organizasyona ev sahipliği yapan Bandırma Muhtarlar Derneği başarısı ile övgü topluyor.
İyi Parti´de taşlar yerine oturuyor
İyi Parti´de taşlar yerine oturuyor
Balıkesir İl Teşkilatının oluşması ardından, ilçe başkanlıkları tek tek görevlendiriliyor.
Kahvaltının geliri değerlenecek
Kahvaltının geliri değerlenecek
Cumhuriyet İlkokulu büstü onarılacak
SİNİR İLACI KULLANIMI 2.5 KAT ARTTI
SİNİR İLACI KULLANIMI 2.5 KAT ARTTI
SON 5 YILDA RUH SAĞLIĞIMIZI EN ÇOK AİLE İÇİ SORUNLAR ETKİLİYOR
Serhat illerinden geleneksel buluşma
Serhat illerinden geleneksel buluşma
Erdek´te yaşayan Doğu Adadolu Serhat İlleri sakinleri geleneksel kaz gecesinde buluştu.
Ford´tan "Fiesta şhow"
Ford´tan "Fiesta şhow"
Ford Muslubaşlar´da yeni model otomobiller göz kamaştırdı.
Her 10 kadından biri bu hastalıkla tanışıyor
Her 10 kadından biri bu hastalıkla tanışıyor
MÜKEMMELLETÇİYETÇİ KİŞİLERİN HASTALIĞI
KESK 22 yaşında!
KESK 22 yaşında!
KESK Bandırma´da dayanışma gecesi düzenlendi
73 ilin kadın muhtarları Bandırma´da buluştu
73 ilin kadın muhtarları Bandırma´da buluştu
73 ilden gelen kadın muhtarların katıldığı ve 4 gün boyunca sürecek olan “Kadın Muhtarlar Akademisi” start aldı.
Kalp krizinde kalp kası zamanla yarışıyor
Kalp krizinde kalp kası zamanla yarışıyor
Her 5 ani ölümden birinin sebebi kalp krizi
Göçmez ve Kuter Fakültede konuştu
Göçmez ve Kuter Fakültede konuştu
Arkas Lojistik Genel Müdürü Onur Göçmez ile Habertürk TV Ekonomi Müdürü Serdar Kuter söyleşi gerçekleştirdi.
Bandırmayı il için hazırlıyorlar
Bandırmayı il için hazırlıyorlar
Bandırma Kültür Platformu gazetecilerle buluştu
Hafriyat başladı
Hafriyat başladı
Paşakent´te yeni kültür merkezine yeni proje
İsmet İnönü, Lozan´a Bandırma´dan gitmiş!
İsmet İnönü, Lozan´a Bandırma´dan gitmiş!
Lozan´a giderken İsmet Paşa´nın yanında eşi Mevhibe Hanım da varmış!
Unutulmaz bir yılbaşı için 10 benzersiz şehir
Unutulmaz bir yılbaşı için 10 benzersiz şehir
“Bu yıl ne yapsak? Evde mi otursak yoksa dışarı mı çıksak?”
Şeker hastalarına peynir altı suyu müjdesi
Şeker hastalarına peynir altı suyu müjdesi
Peynir altı suyunun iştahı bastırmaya yardımcı olduğunu gösterdi.
Kış hastalıklarında en iyi ilaç istirahat
Kış hastalıklarında en iyi ilaç istirahat
Kronik hastalığı bulunanlar dikkatli olmalı
Spor, ekonomiden ayrı düşünülmemeli
Spor, ekonomiden ayrı düşünülmemeli
AİPS 1. Başkan Yardımcısı Esat Yılmaer: “Sporda en büyük tehlike bahis oyunları”
Erdek meydanı şenlenecek
Erdek meydanı şenlenecek
Bereketli eller "Alış veriş günleri" ile Erdek esnafına canlılık katacak
“Gazetecilik Sevdam” okurlarla buluşuyor
“Gazetecilik Sevdam” okurlarla buluşuyor
Gazeteci Önder Balıkçı´nın son kitabının imza günü ve söyleşisi cumartesi günü
hava koşulları fırsata dönüştü
hava koşulları fırsata dönüştü
AYYILDIZ MAHALLESİ ASFALTLANMAYA DEVAM EDİLİYOR
Petrol İş´ten Taşeron uygulamasına açıklama
Petrol İş´ten Taşeron uygulamasına açıklama
"Taşerona kadro düzenlemesinde adalet istiyoruz!"
TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 22 MİLYONU AŞTI
TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 22 MİLYONU AŞTI
Türkiye´de trafiğe kayıtlı araç sayısı, Ekim itibariyle bir önceki aya göre yüzde 0,45 artarak 22 milyon 38 bin 944 oldu.
Önlem almak, tedaviden daha etkili…
Önlem almak, tedaviden daha etkili…
DİKKAT! SOĞUK HAVA BU 3 AĞRIYI TETİKLİYOR!
Hedef borçlardan kurtulmak
Hedef borçlardan kurtulmak
Erdek Belediye Başkanı Sarı: “Hacizlerin Seyitgazi´ye kaydırılması için çalışıyoruz”
Balıkesir il teşkilatı tamam
Balıkesir il teşkilatı tamam
İyi Parti Balıkesir´de il teşkilatını belirledi sırada ilçe başkanları kaldı
Balıkçı da katıldı
Balıkçı da katıldı
TGC-KAS 87. Yerel Gazetecilik Semineri İstanbul´da yapıldı
Marmarabirlik hedefe yaklaşıyor
Marmarabirlik hedefe yaklaşıyor
Ürün alım kampanyasında bugüne kadar 45 bin ton ürün alımı gerçekleştiren Marmarabirlik, 50 bin ton alım hedefine yaklaşıyor.
“Bitkisel” deyip kafanıza göre kullanmayın
“Bitkisel” deyip kafanıza göre kullanmayın
Bitkilerin gücünü kullanan bilim fitoterapi
Özel Hastane´nin hedefi sağlık turizmi
Özel Hastane´nin hedefi sağlık turizmi
Op.Dr. Tuğçe Karaçay "BANDIRMA´DA KANSER ve SAFRA KESESİ VAKASI ÇOK FAZLA"
YAPRAKLARINDA 7 FAYDA GİZLİ!
YAPRAKLARINDA 7 FAYDA GİZLİ!
Diyetisyenden Lahana Turşusu tarifi ile…
Gönenli yönetmen evinde öldürüldü
Gönenli yönetmen evinde öldürüldü
Yönettiği filmde rol verdiği figüran Mustafa Kemal Uzun´u evinde öldürdü
3 BOYUTLU SAÇ SİMÜLASYONU
3 BOYUTLU SAÇ SİMÜLASYONU
ALOPESİ HASTALARINA 3 BOYUTLU SAÇ SİMÜLASYONU
BURUN TIKANIKLIĞI YAPAN 7 NEDEN!
BURUN TIKANIKLIĞI YAPAN 7 NEDEN!
Önemli bir hastalığın sinyali olabilir!
Anne-baba olmak isteyen ton balığı ve yumurta sarısı yesin
Anne-baba olmak isteyen ton balığı ve yumurta sarısı yesin
Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Klinik Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir, D vitamini ve kısırlık hakkında bilgiler verdi…
Demokratlar kara kış´a ayak dayadı.
Demokratlar kara kış´a ayak dayadı.
Anadolu´da bir okula yapılan yardım yola çıktı.
Toprak Ana´ya şükran buluşması
Toprak Ana´ya şükran buluşması
Ocaklar´daki geleneksel etkinlikte doğa ve çevre vurgusu yapıldı.
Bu sabah hareket etti.
Bu sabah hareket etti.
Vabkan Dursun Mirza bir haftalık Umre ziyareti için bu sabah yola çıktı.
TBMM´den üç milletvekiline fezleke
TBMM´den üç milletvekiline fezleke
Erdoğan´a “diktatör” dedikleri için TBMM tarafından fezleke düzenlendi.
#ellibinartisen Çözüm Sende!
#ellibinartisen Çözüm Sende!
Başkan Sarı´dan Erdek sevdalılarına çağrı
GÖNEN CHP de DEĞİŞİM RÜZGARI
GÖNEN CHP de DEĞİŞİM RÜZGARI
CHP Gönen İlçe Başkanlığına İbrahim Palaz, seçildi.
Sarı, kongrede konuştu
Sarı, kongrede konuştu
Başkan Sarı, “El ele vererek, 2019 seçimini kazanmak zorundayız”
Erdek, CHP Uysal ile "devam" dedi.
Erdek, CHP Uysal ile "devam" dedi.
Erdek CHP ilçe Başkanlığına yeniden emekli öğretmen Metin Uysal getirildi.
Atakay güven tazeled
Atakay güven tazeled
CHP İlçe Başkanı Atilla Atakay´ın başkan adayı olduğu ve tek liste ile gidilen seçimlerde, Atilla Atakay güven tazeledi.
ZEKÂ GELİŞİMİNİ ARTIRACAK 5 ÖNEMLİ ÖNERİ
ZEKÂ GELİŞİMİNİ ARTIRACAK 5 ÖNEMLİ ÖNERİ
0-2 yaş arası bebekleri olan anne babalar dikkat!
Ocaklar´da gelenek oldu.
Ocaklar´da gelenek oldu.
10 Aralık “Toprak Ana” etkinliği sürdürülüyor.
Tümülüs tehlikede!
Tümülüs tehlikede!
Yalı sokakta olduğu gibi, herhalde İmar´ın dikkatinden kaçmış
Başkan Umre yolcusu
Başkan Umre yolcusu
Bakanlık Umre için 7 günlük süre verdi.
Bandırma meclisinde Aralık toplantısı
Bandırma meclisinde Aralık toplantısı
Gündemin ağırlığını yine imar plânı değişiklikleri oluşturdu
Türk Eğitim-Sen´de nöbet değişimi
Türk Eğitim-Sen´de nöbet değişimi
Arda Ertan görevi Mehmet Çalışkan yönetimine devir etti.
Reklam

/resimler/2017-11/13/0916421674863.jpg

/resimler/2017-11/25/1502214546021.jpg

/resimler/2017-12/9/0919525572697.gif

/resimler/2017-12/4/1259056175366.jpg

/resimler/2017-12/13/0938306259148.jpg

/resimler/2017-11/28/1017556312309.jpg

avşa adası otelleri

bandırma web tasarım

erdek otelleri

 

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Balikesir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:31 08:16 13:15 15:39 17:57 19:28
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar