Bostancı güven tazeledi
Bandırma 6.Olağan Bandırma İlçe Kongresi yapıldı
Tarih: 3.12.2017 20:18:58

Adalet ve Kalkınma Partisi Bandırma İlçe Kongresi 3 Aralık 2017 Pazar günü yapıldı.

Kongreye Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, eski milletvekilleri, ilçe başkanları, oda ve borsa başkanları, sendika temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.  Tek liste ile gidilen seçimde Alp Bostancı yeniden ilçe başkanı seçildi.

/resimler/2017-12/3/2023393961821.jpg

Gelen mesajların okunmasının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın mesajı barkovizyon aracılığıyla katılımcılara izletildi.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başladı. Bostancı “Bugüne kadar bizlere destek veren ve bundan sonra da bizleri bu göreve layık gören değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. 2 yıl boyunca ülke tarihinde hiç görülmemiş olaylar bizim dönemimizde yaşandı. Bir 15 Temmuz darbe girişimi yaşadık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın “Ben milletimden başka bir başka irade tanımıyorum” diyerek milletimizi meydanlara davet etti ve biz de meydanlarda nöbet tuttuk. Allah´ın izniyle diliyorum ki inşallah 2019 yılında Bandırma´da AK Parti bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

/resimler/2017-12/3/2025253963935.jpg

Ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu bir konuşma yaptı. Kafaoğlu konuşmasında “Alp Bostancı Başkanım… Genel merkezimiz, il başkanımız ve en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımız teveccüh etti ve size ağır bir sorumluluk yükledi. İnanıyorum ki Bandırma´yı yeniden kazanacağız. 2004 yılında ben il başkanıydım, Hasan Demiraslan gençlik kolu başkanıydı. O günlerde teşkilattaki motivasyonu sağlayarak çalıştık. Ev ev gezerek, herkesin yüreğine dokunarak o  zaman Bandırma´yı kazanmıştık. Bandırma´yı kaybettiğimiz için içimiz buruk ama Bandırma teşkilatı bir olacak, diri olacak ve Bandırma´yı yeniden kazanacağız. AK Partiliyim diyen herkes yeni yönetimi kucaklayacak, tüm Bandırmalıları kucaklayacak. Bu işin başka çaresi yok. Bandırma bizim göz bebeğimiz, Bandırma´yı asla ihmal edemeyiz” dedi.

/resimler/2017-12/3/2025517558126.jpg

AK Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan “Zalimlere karşı mücadelemizi AK Parti olarak sürdüreceğiz. Kongrelerimiz bir değişim ve yenilik sürecidir. Bizdeki değişimler ayrılık değil birleştiricidir. Bu AK Parti kardeşliğinin ne büyük bir kardeşlik olduğunun göstergesidir. Bugün burada eski ilçe başkanımız, eski milletvekillerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz bir arada. Bugün bu salonda bu kardeşliği görebiliyoruz” dedi.

/resimler/2017-12/3/2026526778133.jpg

Ardından coşkulu alkışlarla kürsüye gelen AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı Bandırma ile ilgili yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Bandırma Devlet Hastanesinin statüsünün yükseltilerek yeni bir ek bina inşaatına başlandığını söyleyen Kırcı, Kapalı Spor Salonu müjdesini de verdi. Kırcı “Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız görüşmelerde konuyu kendisine arz ettik. Sayın Büyükşehir Başkanımız ve il başkanımız da yanımızdaydı. Cumhurbaşkanımız “Bandırma gibi önemli, kozmopolit, spor sevdalısı bir şehre bir kapalı spor salonu yapılmalı” diyerek gerekli talimatları verdi. İnşallah çok yakında ufak tefek pürüzleri de hallederek bunu gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda Paşakent mahallesinde başlayan ancak yarım kalan kültür merkezi inşaatı ile ilgili de çalışıyoruz” dedi.  Kırcı konuşmasını şöyle sürdürdü; “ 2001´de milletin partisi olarak kurulan partimiz hamdolsun 6. Olağan kongrelerini yapıyor. Bugün ülkemiz dünyada en çok yardım yapan ülkelerden birisi. Bizim davamız Allah davası, millet davası, bayrak davası… Birilerinin bambaşka davaları var. Milletin gönlüne sandıkta giremeyenler, bambaşka yollara başvuruyorlar. Yeni bir kumpasın perdelerini açtılar ama kimse unutmasın onların bir planı varsa Rabbimizin de bir planı var. 16 yılda belki de hiçbir ülkenin başına gelmeyen olaylar yaşadık. Ama dünya liderimiz recep Tayyip Erdoğan ve sizlerin yüreğindeki iman gücüyle bu zorlukları bir bir aştık.”

/resimler/2017-12/3/2027410372777.jpg

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan “AK Parti´nin 16 yıllık iktidarında Türkiye´yi eğitimden sağlığa pek çok hizmetle buluşturduk. Yükümüz ağır, yolumuz çetin ama teşkilatlarımız bu ağır yükü kaldırabilecek güçtedir. Önümüzdeki kritik dönemi atlatırsak kazanan Türkiye olacaktır. AK Parti kazanırsa Türkiye kazanır ama AK Parti kaybederse Türkiye kaybeder. AK Partinin hizmet davasına zarar vermek isteyenler Gezi olaylarıyla, 15 Temmuz darbe girişimleriyle bizlere zarar vermek istedi. Bu millet artık kendi geleceğine sahip çıkacak ve darbecilere asla geçit vermeyecektir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki bu davada hamdolsun Allah bize onunla birlikte yürümeyi nasip etti. Bizler de ona layık bir şekilde çok çalışarak 2019´da tarih yazacağız.

/resimler/2017-12/3/2028012560738.jpg

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu “Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine biz de 2023 hedefiyle çalışıyoruz. Önceliğimiz Hâkimiyeti millete esas kılmaktır. Önceden vesayet odakları vardı, irade millette değildi. 367 garabeti, parti kapatma çalışması ve en son darbe girişimi ile milletin partisini yok etmek istediler. Hamdolsun Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu belayı da defettik. Artık Türkiye eski Türkiye değil, daha güçlüyüz. Nerede bir mazlum varsa biz oradayız. Bu da Türkiye´yi bir ilgi ve odak noktası haline getiriyor. Birliğimizi beraberliğimiz muhafaza ettiğimiz sürece sıkıntı yok. İnsana dokunmak hala en önemli araç Dokunmak, gülümsemek en büyük siyaset dedi.´

/resimler/2017-12/3/2028420999076.jpg

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız konuşmasında  “Bandırma´ya her geldiğimizde büyük bir sevinç ve heyecanla geliyoruz. AK Parti´de veda yoktur, vefa vardır. Bugün yönetimde bayrak yarışını başka arkadaşlarına devreden arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Milletvekillerimiz, il başkanımız ve teşkilatlarımız Ankara´dan ilgiye ve beğeniyle takip ediliyor. AK Partinin istikrarı Türkiye´nin istikrarıyla eş anlamlıdır. Tezkere ile mücadele edemez dediler, ettik. Enflasyon ile mücadele edemez dediler, ettik. Cumhuriyet yürüyüşleri yapıldı; neydi amaç? Başörtüsünü TBMM´ye sokamazsınız. İşte Bandırma´nın çocuğu, Balıkesir´in evladı Sema hanım mecliste, ne oldu? Yer yerinden mi oynadı? Biz insanların kılık kıyafetiyle değil yüreklerine dokunarak çalışıyoruz. Sonra ne oldu; gezi olayları. Yeşili, ağaçları istismar ederek yapılan bir çalışma. Tüm bunların tek bir amacı vardı. Recep Tayyip Erdoğan´ın görevi bırakması hatta ülkeyi terk etmesi. Bu kararı yalnızca millet verir ve sandıkta yapar” dedi.

/resimler/2017-12/3/2028588499309.jpg

Son günlerde konuşulan belgeler ile ilgili de önemli açıklamalar yapan Yıldız, Türkiye´nin ambargoyu delmediğini savundu.  Yıldız, Avrupa´da birçok ülkede ambargonun delindiğini ve Avrupa bankalarının bu nedenle ceza aldığını söyledi. Yıldız “Biz ambargoyu delmedik. O zamanlar görevde olan bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Onlarca ülke İran´dan doğal gaz ve petrol aldı. İran´da üretilen petrolün yüzde 23´ü Çin aldı. Yüzde 17 Japonya, yüzde 7 Fransa, yüzde 7 Türkiye aldı. Hiç başka ülkeyle ilgili bir şey duydunuz mu? Duymadınız. Peki, ambargoyu delmiş olan, biz delmedik kural neyse onu uyguladık. Ambargoyu delmiş olan İsviçre´den 3, Fransa´dan 2 banka, Almanya ve İtalya´dan birer tane banka var.

/resimler/2017-12/3/2029369906340.jpg

Birine 3,5 milyar dolar ceza geldi, bir diğerine 400 milyon, bir başkasına 2 milyar dolar ceza geldi. Hiç o ülkelerin Cumhurbaşkanlarıyla alakalı bu dava görüşülürken hiç bir şey duydunuz mu? O zaman bu işte bir numara var. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı. Bu konular için ‘Bizden herhangi bir evrak talep edilmedi, biz de evrak göndermedik´ diye. İsterse gönderecekler. Peki, ne için siz bu ülkeye siyasi konularını ekonomik bir problemle alakalı, bahsettiğiniz tırnak içerisinde söylüyorum. Onun gerekçesi haline getiriyorsunuz. Biz o zaman şu soruyu sorarız; sizi MİT müsteşarı kriziyle 2012´de, Gezi parkı olaylarıyla beraber yakıp yıktığınız sokaklarda başaramadığınız siyasi istikrarı yıkma eylemini, 6-7 Ekim sokak hareketlerinde hayatını kaybeden 55 vatandaşımızın ve daha sonra 15 Temmuz´da FETÖ Darbe hareketiyle beraber bu ülkenin fiziğini, kimyasını, sınırlarını bozmak üzere gelen bütün bu hareketlerle başaramadığınızı şimdi mi başarmak istiyorsunuz?

/resimler/2017-12/3/2031042720501.jpg

Biz 15 Temmuz´u bu meydanlarda, yürüklerinden korkusu alınmış bu milletimizle beraber geliyoruz. Biz oradan geliyoruz biz buna mı yenileceğiz.” dedi.

İran´a uygulanan ambargo konusunda da uçakların ambargoya dâhil edilmediğini belirten Taner Yıldız, şu değerlendirmelerde bulundu. “Stratejik yatırım olduğu için ambargo listesi hazırladılar. İçinde domates salatalık yok eyvallah ama uçakta yok. Allah Allah ya, uçak nasıl stratejik yatırım olmaz? Nasıl teknolojik yatırım olmaz? Ha baktım ki İran´ın yedek parçalarla ilgili eski Boing uçaklarının parçaları ve yeni uçak alımı ilgili bir projesi var. ABD senatodan uçağı ambargo kapsamının dışına aldı. Peki, biz bunu yer miyiz? Bu doğru bir şey mi? Uçak satılabiliyor ama herhangi bir makine tesisat satılamıyor. Bu kadar iletişim ve teknoloji çağında artık anlık olarak her şeyi bildiğimiz bu noktada algıyla gerçekleri bir araya getirdiğimiz için bizi uzaklaştırmak istiyorlar.”

/resimler/2017-12/3/2031369439919.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bostancı güven tazeledi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Sarı´dan adaylık açıklaması
Sarı´dan adaylık açıklaması
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı: “Aday adayı başvurusu yapmadım ama başkan adayıyım”
Muhtarlara yemek verdi
Muhtarlara yemek verdi
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı: “Atatürk´e dil uzatanın dili kopsun!”
Yaz bitti, su sıkıntısı bitmedi...
Yaz bitti, su sıkıntısı bitmedi...
Erdek´li Baski duasına çıkacak...
7 kişi yaralandı
7 kişi yaralandı
İki aracın karıştığı kazada sıkışan bir kişiyi itfaiye kurtardı
Organları ile 4 hastaya umut oldu
Organları ile 4 hastaya umut oldu
Ersoy Kınay´un bağışlanan organları 4 hastaya umut oldu
Sarı´dan düzeltme
Sarı´dan düzeltme
“BAGFAŞ´ın ruhsatsız eski fabrikalarına ceza verdik”
“3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi” Gerçekleşti
“3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi” Gerçekleşti
Üniversitemizin Özbekistan´ın Buhara Kentinde Düzenlediği “3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi” Gerçekleşti
Erdek´te “ÖzDe” açıldı
Erdek´te “ÖzDe” açıldı
Açılış kurdelasını Belediye Başkanı Hüseyin Sarı kesti
Aday Adaylığını açıkladı
Aday Adaylığını açıkladı
Başkan Dursun Mirza "Projelerimiz devamı için bir dönem daha istiyorum"
Kızıksa´da ev yangını
Kızıksa´da ev yangını
Gaz kaçağı Elektrik´ten alev aldı, ev yandı 1 kişi öldü, 1 kişi yaralı
"KARARINA DERHAL UYMALIDIR!"
"KARARINA DERHAL UYMALIDIR!"
EĞİTİM-İŞ, MEB, DANIŞTAY´IN ‘ANDIMIZ´ KARARINA DERHAL UYMALIDIR!
Mirza´dan adaylık açıklaması
Mirza´dan adaylık açıklaması
Başkan bugün saat 15.oo de aday adaylığını açıklayacak
Sarı´dan BAGFAŞ açıklaması “1975 yılından beri ruhsatları yok”
Sarı´dan BAGFAŞ açıklaması “1975 yılından beri ruhsatları yok”
Sarı, Bağfaş´ın ruhsatsız yapı inşası nedeniyle verdiği idari para cezasının temyizden döndüğünü doğruladı.
Çöp´te yeni düzenleme
Çöp´te yeni düzenleme
Erdek Belediye Başkanı Sarı: “Her atığı sokağa atma özgürlüğü yok”
Doğalgaza ramak kaldı
Doğalgaza ramak kaldı
Erdek´te doğalgaz konusunda ilk test ateşi 9 Kasım´da yanacak
Erdek´te sel hasarları belirlendi
Erdek´te sel hasarları belirlendi
Sayıları ve zarar gören ev eşyaları kalem kalem belirlendi.
VATANDAŞ YERLİ ÜRETİM ETİKETİN´DEN MEMNUN
VATANDAŞ YERLİ ÜRETİM ETİKETİN´DEN MEMNUN
Yerli üretim logosu kullanma zorunluluğu başladı.
Muhtarlar günü törenle kutlandı
Muhtarlar günü törenle kutlandı
“19 Ekim Muhtarlar Günü” Cumhuriyet Meydanı´nda törenle kutlandı.
Marmara´da aday adayı enflasyonu
Marmara´da aday adayı enflasyonu
31 Mart yerel seçimleri için beş isim aday adaylığı başvurusunda bulundu.
Kutlamalar gün boyu sürdü
Kutlamalar gün boyu sürdü
Muhtarlar derneği Başkanı Nur Demir Hancıoğlu kutlamaları kabul etti.
20 Ekim Dünya Osteoporoz günü
20 Ekim Dünya Osteoporoz günü
20 Ekim Dünya Osteoporoz (Kemik Erimesi) Günü/Kemik Erimesini Önlemek veya İlerlemesini Yavaşlatmak Mümkün!
ATV kazası can aldı.
ATV kazası can aldı.
Geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralanan Tatlısu´lu genç vefat etti.
Kaymakam Çalık, Muhtarları kutladı
Kaymakam Çalık, Muhtarları kutladı
Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık: “Muhtarlar, devletin ve vatandaşın ulaşacağı ilk kapı”
Erdek´te “yılın muhtarı" Semra Baycan
Erdek´te “yılın muhtarı" Semra Baycan
Erdek´te “yılın muhtarı” olarak Sahil Mahallesi Muhtarı ve Erdek Muhtarlar Derneği Başkanı Semra Baycan seçildi.
Başkan Muhtarları ateşledi.
Başkan Muhtarları ateşledi.
Erdek Belediye Başkanı Sarı: “Muhtarlar olmazsa olmazımızdır”
Erdek´te “Muhtarlar Günü” kutlandı
Erdek´te “Muhtarlar Günü” kutlandı
Erdek Muhtarlar Derneği Başkanı Semra Baycan: “Biz muhtarlar, bu ülkenin hizmetkârlarıyız”
Manyas´ta Muhtarlar Günü kutlaması
Manyas´ta Muhtarlar Günü kutlaması
19 Ekim Muhtarlar Günü Manyas´ta da törenle kutlandı.
Muhtarlar günü kutlandı
Muhtarlar günü kutlandı
Cumhuriyet alanında başlayan 19 Ekim Muhtarlar günü, Kaymakamlık Makamı ve Başkan Dursun Mirza´nın kahvaltı resepsiyonu ile devam etti.
Barçin´den aday adaylığı başvurusu
Barçin´den aday adaylığı başvurusu
Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçin, Partisi CHP´ye aday adaylığı başvurusunda bulundu
Cumhuriyet Bayramı Erdek kutlama programı açıklandı
Cumhuriyet Bayramı Erdek kutlama programı açıklandı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nın 95. yılı Erdek kutlama programı belli oldu.
Muhtarlar Gününü Kutladı
Muhtarlar Gününü Kutladı
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "19 Ekim Muhtarlar Günü" nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Genel kurul yapıldı
Genel kurul yapıldı
Erdek Turizm Tanıtma Vakfı başkanlığına Belediye Başkanı Hüseyin Sarı seçildi
Barçın yeniden aday
Barçın yeniden aday
Manyas Belediye Başkanı Barçın: “Seçim öncesi verdiğim sözleri yerine getirdim”
Destek güçlü
Destek güçlü
Bandırma Kaymakamı Yazar: “Kurum ve kuruluşların eğitim-öğretime desteği memnuniyet verici”
Sutaş´tan adaylık açıklaması
Sutaş´tan adaylık açıklaması
Ocaklar Mahallesi Muhtarı Şener Sutaş: “Yol biter, muhtarlık bitmez”
Kaymakam Çalık, TEMAD´da
Kaymakam Çalık, TEMAD´da
Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık: “Astsubaylar, ordumuzun bel kemiğini oluşturuyor”
ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIYOR
ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIYOR
Cumhuriyet Meydanı´nda ücretsiz kanser taraması yapılıyor
Aday, Adaylık başvurusunda bulundu
Aday, Adaylık başvurusunda bulundu
Bandırma belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, 31 Mart yerel seçimleri için aday adayı oldu.
Nur içinde yat "PAŞAM"
Nur içinde yat "PAŞAM"
Trafik canavarı kurbanı Hamdi Güvenen vefatının seneyi devriyesi münasebeti ile Kuran´i Kerim tilaveti ve mevlit-i şerif okunarak anıldı.
TEMAD´ın da 34. kuruluş yılı
TEMAD´ın da 34. kuruluş yılı
“Dünya Astsubaylar Günü” Erdek´te de kutlandı
İSTİŞARE KURULU TOPLANDI
İSTİŞARE KURULU TOPLANDI
BANDIRMA TİCARET ODASI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ TOPLANDI
Muhtarlar Derneği 19 Ekim´e hazır
Muhtarlar Derneği 19 Ekim´e hazır
Bandırma Muhtarlar derneği 19 Ekim hazırlıklarını tamamladı.
Zeytinyağı seçiminde 5 püf nokta
Zeytinyağı seçiminde 5 püf nokta
Zeytinyağını satın alırken dikkat edilmesi gereken 5 kriter
BANVİT YÖNETİMİ BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEKAİ KAFAOĞLU´NU  ZİYARET ETTİ
BANVİT YÖNETİMİ BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEKAİ KAFAOĞLU´NU ZİYARET ETTİ
Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk ve Genel Menajer Turgay Zeytingöz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu´nu makamında ziyaret etti.
Sür, ye ve çık
Sür, ye ve çık
Hızlı kahvaltılar için Teksüt Krem Peynir
“3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi” Düzenleniyor
“3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi” Düzenleniyor
Üniversite, Özbekistan´ın Buhara Kentinde, Nobel Ödüllü Bilim İnsanımız Aziz Sancar´ın Onur Konuğu Olduğu “3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi” Düzenleniyor
Yardım yapılacak
Yardım yapılacak
Erdek´te selzedelerin listesi belli oldu
Sarı´nın Bandırma memnuniyeti
Sarı´nın Bandırma memnuniyeti
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı: “Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, bölgeyi kucakladı”
ENFLASYONLA MÜCADELEYE TAM DESTEK!
ENFLASYONLA MÜCADELEYE TAM DESTEK!
Borsa yönetim kurulu enflasyonla mücadele programı kapsamında bilgilendirme toplantısı yaptı.
Manyas Belediyesi´nin gözbebeği
Manyas Belediyesi´nin gözbebeği
Belediye başkan yardımcısı Çağdaş Canbay: “Vatandaşlara hizmet vermek büyük mutluluk”
Manyas Kaymakamından yeni projeler
Manyas Kaymakamından yeni projeler
Manyas Kaymakamı Emrah Akduman: “İlçemize en iyi hizmeti vermeye çaba harcıyorum”
Edincik´te kampanya başladı
Edincik´te kampanya başladı
775 Sayılı Edincik Zeytin Tarım Satış Kooperatifinde yeni sezon zeytin alım kampanyası başladı.
Zeytin´de baş fiyat 12.60.tl
Zeytin´de baş fiyat 12.60.tl
Marmarabirlik, 2018/2018 Yılı Zeytin Alım Fiyatlarını açıkladı
"Talip olmak güzel şey"
"Talip olmak güzel şey"
17 Eylül Mahallesi Muhtarı İrfan Acar, kendisine rakip adaylara başarı diledi.
Biga Fenerbahçelilerde nöbet değişimi
Biga Fenerbahçelilerde nöbet değişimi
Kurucu Başkan Şadan Doğan, 17 yıl sonra görevi Av. Arda Bozkurt´a bıraktı.
TEMAD, 34. yılını kutluyor
TEMAD, 34. yılını kutluyor
“Dünya Astsubaylar Günü” kutlanıyor
Yetkililerin dikkatine!
Yetkililerin dikkatine!
Künyesiz yayın organı olur mu?
DOLAR
5.6134
EURO
6.4316
Reklamlar

 /resimler/2018-9/26/1034213116671.jpg

/resimler/2018-9/26/1626050405990.gif

/resimler/2018-6/14/1717156314892.gif

/resimler/2018-6/14/1724418446949.gif

/resimler/2018-9/30/1528469501556.jpg

 

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Balikesir Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
18°
13°
Pazartesi
Bulutlu
20°
11°
Salı
Bulutlu
21°
12°
Çarşamba
Fırtına
21°
10°
Balikesir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:37 08:20 13:21 15:46 18:04 19:35
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Hakkın dile getirilmesi gereken yerde susan, dilsiz şeytandır.

Hz. Muhammed
1860 İlk Hususi Tercuman-ı Ahval`in çıkması
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları