Anahtar Kelimeler: Haftanın programı
  • Pazartesi 18 ° / 1 ° Güneşli
  • Salı 17 ° / 5 ° Güneşli
  • Çarşamba 18 ° / 2 ° Güneşli

Balıkesir

24.02.2020

  • İMSAK 06:20
  • GÜNEŞ 07:43
  • ÖĞLE 13:27
  • İKİNDİ 16:30
  • AKŞAM 19:01
  • YATSI 20:18

Haftanın programı

7 HAFTA FUTBOL MÜSABAKALARI ve HAKEMLERİ

           12 EKİM CUMARTESİ                                                 

S. AMATÖR LİG

15:00  AHP 2 NO YENİ SANAYİSPOR - GÖNEN KARŞIYAKASPOR

                      OĞUZHAN ÇAKIR - MERT BAYKAL - AYDIN BARAN TEK

S. AMATÖR LİG

15:00 AHP BEL.TES  B.Ş BELEDİYESPOR - HAVRAN FATİH BLD.SPOR

                      HALİL İBRAHİM KIZILCAN - EMRE CAN YILMAZ - EMRE ERGUN

U-12     

13:00 EDİNCİK    BANDIRMA GÜCÜ GSK - 17 EYLÜL GSK 

                                  EZGİ SU PATLI

U-14     

14:00 EDİNCİK    BANDIRMASPOR - 17 EYLÜL GSK 

                                BURAK GÖKKURT

U-12     

15:30 EDİNCİK     BANDIRMASPOR - GÖNEN BLD.SPOR 

                              HASAN FATİH RESULOĞLU

U-12     

16:30     EDİNCİK   BALIKESİR KARTALSPOR - BANDIRMA KÖRFEZ SPOR 

                                 YİĞİT BAKIR

U-14     

12:00 GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD.SPOR ? SANAYİSPOR 

                                BERKANT KALKANDELEN

S. AMATÖR LİG

15:00 KÜÇÜKKÖY    KÜÇÜKKÖYSPOR - SAKARYASPOR

                              HÜSEYİN KAYA - YUNUS EMRE ATİK - OĞULCAN ÖZCAN

S. AMATÖR LİG

15:00 SANAYİ      ETİSPOR - SUSURLUKSPOR 

                          RECEP DUMAN - AHMET GÜNERLİ - DOĞAN EGE ÖZER

                      13 EKİM PAZAR                                               

S. AMATÖR LİG

16:00 AHP 2 NO    G.O. PAŞASPOR - REŞADİYESPOR 

                            ZEYNUR ÇAKIR - BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ - MERT KURMAN

S. AMATÖR LİG

15:00 ALTINOVA    ALTINOVASPOR - 1966 EDREMİTSPOR 

                            AHMET BALKAN - HÜSEYİN AYAZ - SELÇUK ÇOBAN

S. AMATÖR LİG

14:00 AVŞA      MARMARA ADALAR BLD.SPOR - SINDIRGI BLD.SPOR

                       KADİR BEYAZ - EKREM SÖĞÜTÇÜK - İSMAİL DÜNDAR

S. AMATÖR LİG

15:00 BURHANİYE  BURHANİYE BLDSPOR - DURSUNBEY BLD.SPOR 

                            TALHA ÖZTÜRK - BEYTULLAH DEMİRER - ALPER ÇAKIR

S. AMATÖR LİG                

15:00 ERDEK   ERDEKSPOR ? BALYA BLD. SPOR 

                      ADNAN DENİZ KAYATEPE - ENES BİROĞLU - HASAN HÜSEYİN YAZICILAR

1-KÜME              

12:00 GÖNEN SENT.  TAYFUNSPOR - TUZAKÇISPOR  

                               GÖKHAN VARLIK - MUHAMMED ALİ YOLERİ - DİLARA GÜNAY

1-KÜME              

14:00 GÖNEN SENT.  BOSTANCISPOR - PAŞAÇİFTLİKSPOR 

                               BERHAN YOLDAŞ - HAYDAR ÖZTÜRK - ARDAHAN IŞIK

1-KÜME              

14:00 HASANBEY  HASANBEYSPOR - 600 EVLERSPOR 

                           ARDA MERAL - MUHAMMET SARI - ELİF ÇILASIN

U-14     

10:30 SANAYİ   BANDIRMA KARTALGÜCÜ - BANDIRMA GÜCÜ GSK    

                        MUSTAFA BAYRAM

BG U-15              

12:00 SANAYİ   BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE F.K A.Ş 

                          MERT PEHLİVAN - İSMAİL ÖMÜR AŞIK - FURKAN ÖZTÜRK

BG U-16              

14:30 SANAYİ   BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE F.K A.Ş 

                           BERKAY AĞIŞ - FATİH DAYI - FİKRİYE İŞBİLEN

1-KÜME              

16:00 SANAYİ   SANAYİSPOR - BANDIRMA 100 YIL SPOR 

                           TURHAN AKBAŞ - EMRE ERGUN - YİĞİTCAN KANER

1-KÜME              

14:00 SARIKÖY  SARIKÖYSPOR - MANYAS BLD. SPOR

                            MEHMET GÜMÜŞBAŞ - MUSTAFA BAĞCIVAN - YUSUF BAŞCI

S.AMATÖR        

15:00 SAVAŞTEPE  SAVAŞTEPE BLD.SPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR 

                                MUHAMMET  TAHA ONAT - FIRAT CAN - MURAT CAN KOÇAK