Anahtar Kelimeler: Haftanın hakemleri
  • Salı 11 ° / 3 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 13 ° / 6 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 14 ° / 5 ° Parçalı bulutlu

Balıkesir

07.04.2020

  • İMSAK 05:09
  • GÜNEŞ 06:36
  • ÖĞLE 13:16
  • İKİNDİ 16:53
  • AKŞAM 19:45
  • YATSI 21:06

Haftanın maç ve hakemleri

24. Haftanın Maç ve Hakemleri belli oldu.

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

12:00  AHP 1 NO  KARAMAN 1071 SPOR -  B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ARDA YAĞIZ AYDIN (Y) ZEYNEP SAVAŞAN (Y) RAFET GÜLGEÇ

U-15 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  AHP 1 NO  YENİSANAYİSPOR  - DURSUNBEY BLD. SPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN  (Y) YİĞİTCAN KANER  (Y) MELİSA ÇÜRÜK

U-15 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

12:00  AHP 2 NO  BALIKESİR 1905 SPOR  -  BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR  (Y) ALPER GÖZEL  (Y) GEZMIŞ SARI

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  AHP 2 NO  OSMANİYE SPOR  -  BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) MEHMET BURAK DURAN  (Y) SERAP YENİGÜN  (Y) HASAN YAMAN

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

13:00  AYVALIK  BARBAROSSEFASPOR - 2008 YENİ MAH. SPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE (Y) MECİT UÇAR (Y) BERKAY EREL

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

12:30  BİGADİÇ  SINDIRGI BLD. SPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI  (Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ  (Y) ECEM DALYAN

U-19 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:30  BİGADİÇ  BİGADİÇ SPOR - SUSURLUKSPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ (Y) HALİL İBRAHİM TOZOĞLU (Y) EMİRHAN DENİZ

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  BURHANİYE SENT.  BURHANİYE BLD.SPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) MERİÇ ATLI (Y) AYLİN ÖZÇELİK (Y) BUSE NUR KARAKAŞ

U-19 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  DURSUNBEY  DURSUNBEY BLD.SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

(H) KORHAN PELVAN (Y) DOĞAN EGE ÖZER (Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  EDREMİT  1966 EDREMİTSPOR - AYVALIK GÜCÜ BLD. SPOR

(H) MERT KURMAN (Y) AHMET GÜNERLİ (Y) MUHAMMET SARI

U-15 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

11:00  ERDEK   ERDEKSPOR  - ETİSPOR

(H) MELİH AKCA  (Y) MUZAFFAR HASANOV  (Y) OSMAN YALÇIN TOROS

U-17 LİGİ   08.02.2020  Cumartesi

11:00  GÖNEN SENT.  HASANBEYSPOR  -  TAYFUNSPOR

(H) YUSUF BAŞCI (Y) HALİL AYAN (Y) HAYDAR ÖZTÜRK

U-15 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

13:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD. SPOR - BANDIRMA KARTAL GÜCÜ

(H) TUNAHAN AYLAN  (Y) KIYMET KÖROĞLU  (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM

U-17 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

15:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD. SPOR  -  ERDEKSPOR

(H) MEHMET AKTAN  (Y) TOLGA MORAN  (Y) BURAK GÖKKURT

U-15 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

13:00 KEPSUT  KEPSUT BLD. SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ALPEREN ŞEKER  (Y) FATİH DAYI  (Y) AHMET NECİP SARI

U-19 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  SANAYİ   ETİSPOR - G.O. PAŞASPOR

(H) EMRAH AZTEKİN  (Y) HASAN GÖKMEN  (Y) SAMET YILMAZ

U-15 LİGİ  08.02.2020  Cumartesi

14:00  SUSURLUK  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR - BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) BERKAY ÇAY  (Y) BEYZA ESEN  (Y) HASAN KAYNAR

S. AMATÖR  09.02.2020  Pazar

13:00  AHP 1 NO  YENİSANAYİSPOR - G.O. PAŞASPOR

(H) ZEYNEP İREM SENGİR   (Y) MEHMET BURAK DURAN  (Y) MELİH AKCA

1-K PLAY OFF  09.02.2020  Pazar

15:00  AHP 1 NO  HALALCASPOR - BARBAROSSEFASPOR

(H) BERKAY AĞIŞ (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ (Y) YUNUS EMRE ATİK

U-14 AKADEMİ 09.02.2020 Pazar

11:00  AHP 2 NO  BALIKESİRSPOR  -  GENÇLERBİRLİĞİ

(H) FURKAN IŞIK  (Y) DOĞAN EGE ÖZER  (Y) KORHAN PELVAN

1-K PLAY OFF  09.02.2020 Pazar

15:00  AHP 2 NO  KEPSUT BLD. SPOR - SANAYİSPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ (Y) YELİZ YILDIZ (Y) FERHAT ÇİFTÇİ

U-15 LİGİ  09.02.2020  Pazar

12:30  AHP 4 NO  HALALCASPOR -  BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) İREM HASOĞLU (Y) RAFET GÜLGEÇ  (Y) SILA SARIKAYA

U-17 LİGİ  09.02.2020 Pazar

14:30  AHP 4 NO  G.O. PAŞASPOR -  SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU (Y) MELİH SEVEN (Y) ALİ OSMAN UÇAR

S. AMATÖR  09.02.2020 Pazar

14:00  AHP BEL.TES  B.Ş BELEDİYESPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ (Y) EKREM SÖĞÜTÇÜK (Y) EMRE ERGUN

S.AMATÖR  09.02.2020 Pazar

14:00  ALTINOVA  SAVAŞTEPE BLD. SPOR Ligden Çekildi  - ALTINOVASPOR

S. AMATÖR  09.02.2020  Pazar

14:00  AVŞA  MARMARA ADALAR BLD.SPOR  - ERDEKSPOR

(H) OĞULCAN ÖZCAN (Y) SELÇUK ÇOBAN (Y) HAYDAR ÖZTÜRK

S. AMATÖR  09.02.2020  Pazar

14:00  AYVALIK  SAKARYASPOR - DURSUNBEY BLD. SPOR

(H) GÖKHAN AKAL (Y) MAHSUN CEBE (Y) ATABERK EMİRZE

U-17 LİGİ  09.02.2020  Pazar

11:30  BİGADİÇ  BİGADİÇ SPOR - KEPSUT BLD. SPOR

(H) BURAK BALKAN (Y) NİDA KURTER (Y) AHMET EROL

S. AMATÖR  09.02.2020 Pazar

14:30  BİGADİÇ  SINDIRGIBLD. SPOR - ETİSPOR

(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE  (Y) SABRİ ÖĞE  (Y) VOLKAN ESEN

S. AMATÖR  09.02.2020  Pazar

14:00  GÖMEÇ  GÖMEÇ BLD. SPOR - BURHANİYE BLD. SPOR

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU (Y) MELİS CEYDA GÜZEL (Y) RECEP DUMAN

S. AMATÖR  09.02.2020 Pazar

13:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN KARŞIYAKASPOR - BALYA BLD. SPOR

(H) KADİR KAHRAMAN (Y) HÜSEYİN AYAZ (Y) ARDAHAN IŞIK

S. AMATÖR  09.02.2020 Pazar

14:00  HAVRAN  HAVRANFATİH BLD. SPOR - BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

(H) SONER DEMİRAY (Y) AYDIN BARAN TEK (Y) BEYTULLAH DEMİRER

BG U-15  09.02.2020  Pazar

12:00 SANAYİ  BANDIRMASPOR - G.M.G KIRKLARELİSPOR

(H) ENES BORAZAN (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) FAHRETTİN OMAÇ

BG U-16  09.02.2020 Pazar

14:30  SANAYİ   BANDIRMASPOR - G.M.G KIRKLARELİSPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN (Y) KIYMET KÖROĞLU (Y) OSMAN YALÇIN TOROS

S. AMATÖR  09.02.2020 Pazar

14:00  SUSURLUK SUSURLUKSPOR -REŞADİYESPOR

(H) EMRE CAN YILMAZ (Y) ŞENOL GÖKTEN (Y) HALİL İBRAHİM TOZOĞLU

1-K  PLAY OFF  12.02.2020  Çarşamba

14:00  AHP 1 NO  KEPSUT BLD. SPOR - HALALCASPOR

1-K PLAY OFF  12.02.2020 Çarşamba

14:00  AHP 2 NO  SANAYİSPOR - BARBAROS SEFASPOR

 

BAL’da Gönen’de önemli maç, Lider Bergama, Gönenspor önünde

Bölgesel Amatör Lig(BAL) 8. Grup’ta haftanın önemli maçı Gönen’de oynanacak.

9 Şubat 2020 Pazar günü, saat 14.00’te başlayacak karşılaşmada Gönen Belediyespor, lider Bergama Belediyespor’u konuk edecek.

Bu karşılaşma öncesinde Gönen Belediyespor, 22 puanla sekizinci, Bergama Belediyespor ise 44 puanla lider durumda bulunuyor.

Grupta haftanın programı şöyle:

Gönen Belediyespor-Bergama Belediyespor

Salihli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor

Sökespor-Bigadiç Belediyespor

Yunus Emre Belediyespor-Aliağa Futbol

Bölmespor-Bolvadin Belediyespor

 Sandıklıspor-Manisa Sanayispor

Yeşilova-Aydın Yıldızspor