Anahtar Kelimeler: Haftanın program
  • Cumartesi 14 ° / 2 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 14 ° / 3 ° Fırtına
  • Pazartesi 16 ° / 6 ° Bulutlu

Balıkesir

07.12.2019

  • İMSAK 06:39
  • GÜNEŞ 08:08
  • ÖĞLE 13:05
  • İKİNDİ 15:30
  • AKŞAM 17:51
  • YATSI 19:15

Haftanın program

Futbolda bu hafta

  U-14  16.11.2019 Cumartesi

 11:00  600 EVLER;  BANDIRMA KARTAL GÜCÜ - 17 EYLÜL GSK

  U-14  16.11.2019 Cumartesi

 12:30  600 EVLER;  SANAYİSPOR - BANDIRMA GÜCÜ GSK

  U-16  LİGİ 16.11.2019 Cumartesi

 14:00  600 EVLER;  ETİSPOR  -  17 EYLÜL GSK

  U-12  16.11.2019  Cumartesi

 12:00  AHP 1 NO;  BALIKESİR 1905 SPOR - KARESİ BELEDİYESPOR

  U-14  16.11.2019   Cumartesi

 12:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD.SPOR  -  BANDIRMASPOR

  U-16  LİGİ  16.11.2019  Cumartesi

 14:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD.SPOR  -  BANDIRMA GÜCÜ GSK

  B-G U-17  16.11.2019 Cumartesi

 12:00  SANAYİ; BANDIRMASPOR  -  KIRKLARELİSPOR

  B-G U-19  16.11.2019  Cumartesi

 14:30  SANAYİ;  BANDIRMASPOR  -  KIRKLARELİSPOR

   S.AMATÖR  16.11.2019  Cumartesi

 14:00  SAVAŞTEPE; SAVAŞTEPE BLD. SPOR  -  BURHANİYE BLD.SPOR

   S.AMATÖR  16.11.2019  Cumartesi

 14:00  SINDIRGI; SINDIRGI BLD.SPOR - BALYA BLD. SPOR

   S.AMATÖR  16.11.2019  Cumartesi

 14:00  SUSURLUK  SUSURLUKSPOR  -  G.O. PAŞASPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019 Pazar

 14:00  AHP 2 NO;  YENİSANAYİSPOR - ERDEKSPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019  Pazar

 14:00  AHP BEL.TES; B.Ş BELEDİYESPOR - ALTINOVASPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019 Pazar

 14:00  AVŞA;  MARMARA ADALAR BLD.SPOR -  ETİSPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019 Pazar

 15:00  AYVALIK;  SAKARYASPOR  -  1966 EDREMİTSPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019 Pazar

 14:00  GÖMEÇ;  GÖMEÇ BLD. SPOR -  BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

   1-K  17.11.2019  Pazar

 11:00  GÖNEN SENT.;  BOSTANCISPOR  -  SARIKÖYSPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019  Pazar

 13:00 GÖNEN SENT.; GÖNEN KARŞIYAKASPOR -  REŞADİYESPOR

   1-K  17.11.2019 Pazar

 15:00  GÖNEN SENT; TAYFUNSPOR - HASANBEYSPOR

   S.AMATÖR  17.11.2019  Pazar

 15:00  HAVRAN; HAVRAN FATİH BLD.SPOR - DURSUNBEY BLD.SPOR

   1-K  17.11.2019 Pazar

 12:30  SANAYİ; PAŞAÇİFTLİKSPOR  -  600 EVLERSPOR

   1-K  17.11.2019  Pazar

 15:00  SANAYİ; SANAYİSPOR - MANYASBLD.SPOR

   1-K  17.11.2019  Pazar

 14:00  TUZAKÇI; TUZAKÇISPOR - BANDIRMA 100 YILSPOR

   U-12  18.11.2019  Pazartesi

 13:00  SANAYİ;  BANDIRMA GÜCÜ GSK  -  BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

   U-12  18.11.2019  Pazartesi

 14:15  SANAYİ; BALIKESİR KARTALSPOR  -  GÖNEN BLD.SPOR

   U-16 LİGİ  19.11.2019  Salı

 13:00  SANAYİ; 17 EYLÜL GSK  -  BANDIRMA GÜCÜ GSK

   U-16 LİGİ  19.11.2019 Salı

 15:00  SANAYİ: ETİSPOR - GÖNEN BLD.SPOR

   U-12  20.11.2019  Çarşamba

 12:00 SANAYİ; BANDIRMA KÖRFEZ SPOR - BANDIRMAKARTALGÜCÜ

   U-12  20.11.2019 Çarşamba

 13:00 SANAYİ;  GÖNEN BLD.SPOR - BANDIRMASPOR

   U-12  20.11.2019  Çarşamba

 14:00  SANAYİ; 17 EYLÜL GSK  -  BANDIRMA GÜCÜ GSK