Anahtar Kelimeler: HAFTANIN SONUÇLARI
  • Pazartesi 16 ° / 6 ° Bulutlu
  • Salı 13 ° / 3 ° Sağanak
  • Çarşamba 16 ° / 2 ° Bulutlu

Balıkesir

09.12.2019

  • İMSAK 06:40
  • GÜNEŞ 08:10
  • ÖĞLE 13:05
  • İKİNDİ 15:30
  • AKŞAM 17:51
  • YATSI 19:15

HAFTANIN SONUÇLARI

HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SÜPER AMATÖR LİG TOPLU SONUÇLAR

KÜÇÜKKÖYSPOR: 1 B.B.Ş.BELEDİYESPOR: 0

G.O.PAŞASPOR: 1 YENİSANAYİSPOR: 1

DURSUNBEY BELEDİYESPOR: 4 SAKARYASPOR: 0

BALYA BELEDİYESPOR:1  GÖNEN KARŞIYAKASPOR: 0

BURHANİYE BELEDİYESPOR:1  GÖMEÇ BELEDİYESPOR: 1

ERDEKSPOR: 6  MARMARA ADALARBLD: 0

REŞADİYESPOR: 2   SUSURLUKSPOR: 1

ALTINOVASPOR: 1   SAVAŞTEPE BELEDİYESPOR: 1

ETİSPOR: 1   SINDIRGI BELEDİYESPOR: 1

BALIKESİR UĞUR GRUP F.K: 0   HAVRANFATİH BELEDİYESPOR: 0

1.AMATÖR KÜME TOPLU SONUÇLAR

Bandırma Sanayispor  6-0  Tayfunspor

Bandırma 600 Evlerspor  1-0  Tuzakçıspor

Gönen Hasanbeyspor  1-1  Bostancıspo

10 Sarıköyspor  4-0  Paşaçiflikspor

Manyas Belediyespor  0-3  100.Yılspor

BAL LİG 8. GRUPTA

Bölmespor 1 – 4 Sökespor

Yunus Emre Belediyespor 1 – 1 Salihli Belediyespor

Ayvalıkgücü Belediyespor 2 – 1 Bornova Yeşilova

Aydın Yıldızspor    1 – 0 Manisa Sanayispor

Bigadiç Belediyespor 1 – 2 Bergama Belediyespor

Aliağa Futbol A.Ş.  1 – 2 Gönen Belediyespor

Bolvadin Belediyespor   0 – 2 Sandıklıspor

HAFTANIN MAÇLARI

17/11/2019  Sökespor  -  Yunus Emre Belediyespor

17/11/2019  Bornova Yeşilova  -  Bölmespor

17/11/2019  Sandıklıspor - Ayvalıkgücü Belediyespor

17/11/2019  Gönen Belediyespor -  Bolvadin Belediyespor

17/11/2019  Bergama Belediyespor -  Aliağa Futbol A.Ş.

17/11/2019  Manisa SanayispoR  -  Bigadiç Belediyespor

17/11/2019  Salihli Belediyespor -  Aydın Yıldızspor

2.LİG KIRMIZI GRUPTA

Vanspor  1 – 2  Eyüpspor

Etimesgut  1-1  Kastamonuspor

Karabükspor  0 – 5   Sakaryaspor

Utas Usakspor   0 – 0   Tuzlaspor

Sivas Belediyespor  0 – 2  Bayburt

Ankara Demirspor 3 – 0  Elazığspor

Kahramanmaraş  3 – 3  Bandırmaspor

Ergene Velimese  2 – 0  Kirsehir Belediyespor

                        13. Maç Günü

16.11. 13:30   Tuzlaspor - Ankara Demirspor

17.11. 13:00    Bayburt - Etimesgut

17.11. 13:00    Elazığspor - Sivas Belediyespor

17.11. 13:30    Bandırmaspor - Ergene Velimese

17.11. 13:30    Karabükspor - Bodrumspor

17.11. 13:30    Kastamonuspor - FK Vanspor

17.11. 13:30    Kirsehir Belediyespor - Utas Usakspor

17.11. 13:30    Niğde Anadolu - Kahramanmaraş

17.11. 13:30    Sakaryaspor - Eyüpspor