Kandıralı Mutluluk sarhoşu

Yakalandığı Korona’nın karantina süresi Bandırmaspor’un İstanbulspor galibiyeti ile örtüşmesi Kandıralı’nın TULPAR soğuklarına aldırmadan kutlamayı denize taşımasına neden oldu.

Yakalandığı Korona’nın karantina süresi Bandırmaspor’un İstanbulspor galibiyeti ile örtüşmesi Kandıralı’nın TULPAR soğuklarına aldırmadan kutlamayı denize taşımasına neden oldu.

Bandırmalıların yakından tanıdığı emekli Bankacı, fanatik Bandırmaspor’lu Fethi Duru (Kandıralı) 14 gün önce yakalandığı Korona illetinin karantina süresi ile Bandırmaspor’un İstanbulspor galibiyetinin aynı tarih ile örtüşmesi Kandıralı’nın Tatlısu-Büyükbakraç’daki konutundan çıkıp, Sibirya-Tulpar soğuklarına aldırış etmeden denize girerek çifte kutlamada bulunmasına neden oldu.

Genelde her kar yağdığında denize girmeyi gelenek haline getiren Kandıralı Fethi 13 Şubat’ta Korona karantinası ile Bandırmaspor’un rövanş galibiyetini örtüştürmekle kalmayıp, 14 Şubat’ta gerçekleştirdiği kutlama ile eşine hitaben Sevgililer gününü de bu kutlama enflasyonuna dahil etti.

İş Bankasından emekli 2 çocuk babası 68 yaşındaki Fethi Duru, “Geçenlerde de Kapıdağ’a kar düştü ancak etkili değildi, sahile kadar yağmadı. Korona karantinasında olduğum için Kapıdağ’ın doruklarında izlediğim mevsimin ilk kar’ını 14 Şubat’ta katmerli olarak kutlamanın sevincini yaşıyorum. Bandırmaspor’un çok önemli bir galibiyet kazandı, Ben karantina’dan çıktım ve Bugün sevgililer günü Allahtan daha ne isteyeyim ki!...” dedi.

13 Şubat itibariyle tüm yurdu saran Sibirya- Tulpar soğuklarına aldırış etmeden Tatlısu- Büyükbakraç plajında kumları örten karları adımlayarak girdiği Deniz’den kendisini tüm olumsuzluklardan arınmış olarak çıktığını söyledi.

Kandıralı, “Acı patlıcanı kırağı çalmaz, Allah’ın yardımı ile Korona illetini yendik, Gönlümüzün başköşesindeki Bandırmaspor’u muz çok özel bir galibiyet kazandı, üstüne üstlük bugün 14 Şubat sevgililer günü, herkesi çok seviyorum.” Diyerek, tüm hastalara şifa, borçlulara deva, sonsuz huzur ve sağlık dileğinde bulundu.  Erdem ÖZCAN
Anahtar Kelimeler: Kandıralı Mutluluk sarhoşu
  • Pazar 10 ° / 2 ° Sağanak
  • Pazartesi 14 ° / -1 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 13 ° / -1 ° Parçalı bulutlu