2015-2016 SEZONU 33. HAFTA PROGRAMI
09 NİSAN 2016 CUMARTESİ
16:00 BALIKESİRSPOR - KAYSERİ ERCİYESPOR PTT 1.LİG ATATÜRK
14:00 G. BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR - BANDIRMASPOR U-16 SUSURLUK
Hakemler: Ufuk Sana-Barış Kurt-Müslüm Öz
14:30 BARBAROS SEFASPOR - BALYA BLD. SPOR S-L AYVALIK
Hakemler: Yahya Eroğlu-Kazım Küçüker-Zeynep İrem Sengir
14:00 ERDEKSPOR - TAYFUNSPOR U-16 ERDEK
Hakemler: Sefa Sezen-Naim Gazan-Yeliz Yıldız
14:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR - REŞADİYESPOR 2-K U-19 GÖNEN SENT
Hakemler: D. E. Özer-Fatih Dayı-M. Sarı
14:00 SARIKÖYSPOR - SUSURLUKSPOR 2-K U-19 SARIKÖY
Hakemler: T. Bozdemir-B. Fırla-A. Duroğlu
10 NİSAN 2016 PAZAR
14:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR - ZARA BLD. SPOR 3.LİG AYVALIK
15:00 BURHANİYE BLD. SPOR-BİLECİK ÖZEL İ. SPOR BAL BURHANİYE
14:00 YAKUPKÖYSPOR - ADASPOR S-L AHP 4 NO
Hakemler: Emre Küçük-Halil İbrahim Tozoğlu-Fırat Can
14:00 SUSURLUKSPOR - ALTINOVASPOR S-L SUSURLUK
Hakemler: Hakan Semerci-Hüseyin Kocadağlı-Kadir Beyaz
14:00 SINDIRGI BLD. SPOR - CUM. MAH. SANAYİSPOR S-L SINDIRGI
Hakemler: Seser Tuna-Zeynur Çakır-Sami Çelebi
14:00 HAVRAN FATİH BLD.SPOR - MANYAS BLD. SPOR S-L HAVRAN
Hakemler: Bilal Gölen-Ercan Akdeniz-Erge Akova
11:30 MARMARA ADALAR BLD. SPOR - ÇELİKSPOR 2-K SANAYİ
Hakemler: Selçuk Çoban-G. Tanaydın-H. Karaca
14:00 ETİSPOR - BİGADİÇ BLD. SPOR S-L SANAYİ
Hakemler: Mustafa Aksoy-Emrah Aztekin-F. İşbilen
11.00 REŞADİYESPOR - BOSTANCISPOR 2-K GÖNEN SENT
Hakemler: B. Yoldaş-Ozan Burak Akduman-F. Güleç
13:00 TUZAKÇISPOR - AVŞASPOR 2-K GÖNENSENT
Hakemler: İsa Sütçü-Recep Duman-H. Gökmen
15:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR - GÖBELSPOR 2-K GÖNEN SENT
Hakemler: Halil Ayan-S. Öğe-A.B. Tek
11 NİSAN 2016 PAZARTESİ
14:00 BANDIRMASPOR - TAYFUNSPOR U-14 AHP 2 NO
Hakem: İsa Sütçü
15:30 BURHANİYE BLD. SPOR - B.Ş.BELEDİYESPOR U-14 AHP 2 NO
Hakem: Ali İlksen Demirözer
12 NİSAN 2016 SALI
15:00 BANDIRMASPOR - EDİNCİKSPOR U-16 SANAYİ
Hakemler: M. Dayı-Sami Çelebi-T. Güler
15:00 TAYFUNSPOR - G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U-16 GÖNEN SENT
Hakemler: Ş. Gökten-Ahmet Yalçın-A. Çakır
13 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA
15:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR - BANDIRMASPOR U-19 PLAY-OFF AHP 1 NO
Hakemler: Emrah Aztekin-M. Dayı-Melis Ceyda Güzel
15:00 GÖNEN BLD. SPOR - YENİSANAYİSPOR U-19 PLAY-OFF AHP2 NO
Hakemler: Erhan Özenç-Umut Er-M. Tekel
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR - BURHANİYE BLD. SPOR U-19 PLAY-OFF AHP4 NO
Hakemler: Hakan Semerci-Ercan Akdeniz-B. Özkantar-İsa Sütçü