LİMAK'tan SOKAK HAYVANLARINI KIŞ DESTEĞİ

• LİMAK ENERJİ ‘SEVGİMİZ, ENERJİMİZ SİZİNLE’ PROJESİ İLE SEVİMLİ DOSTLARIMIZA DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

LİMAK ENERJİ ‘SEVGİMİZ, ENERJİMİZ SİZİNLE’ PROJESİ İLE SOKAK HAYVANLARINI KIŞ AYLARINDA DA YALNIZ BIRAKMIYOR.

LİMAK ENERJİ KIŞ AYLARINDA DA SEVİMLİ DOSTLARIN YANINDA

LİMAK ENERJİ KIŞ SOĞUKLARINDA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI.

Limak Enerji, sokak hayvanlarının hayatına dokunmaya devam ediyor. Şirket, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi kapsamında pandemi tedbirlerive kış ayları nedeniyle evlerde zaman geçirilen bu dönemdeyiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını mamasız ve susuz bırakmadı. Güney Marmara Bölgesi’nde, dört şehirde 100’üaşkın işlem merkezi ile müşterilerine hizmet veren Limak Enerji, sokak hayvanları için müşteri işlem merkezlerinin önünde su ve mama kapları bulunduruyor.

Hava sıcaklıklarının azaldığı ve yoğun kar yağışının tüm yurtta etkili olduğu bugünlerde soğuklar, insanlar kadar hayvanların sağlığı üzerinde de olumsuz etkilere neden oluyor.Pandemi tedbirleri ve soğuk hava nedeniyle evlerden çıkamadığımız bugünlerde sokak hayvanları soğuk havanın da etkisiyle yiyecek ve su bulmakta zorlanıyor. Limak Enerji, hizmet bölgesinde yer alan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki sevimli dostlarımızın bugünleri mamasız ve susuz geçirmemeleri için başlattığı ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesini bu yıl da sürdürüyor.

Proje kapsamında tüm işlem merkezlerinin önünde temiz mama ve su kapları bulunduran şirketkedi, köpek ve kuşların gıdasız kalmaması için çalışıyor.

Limak Enerji, tüm vatandaşlara kapılarının önüne sokakta yaşayan canlılar için bir kap su ve mama koyma çağrısında bulunuyor. Küçük, büyük herkesi sokakta yaşayan canlılara yardıma çağıran şirket, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi ile hayvanlarıkorumanın öneminin altını çiziyor. Şirket,proje ile sokak hayvanlarına yönelik farkındalığın artırılması, yaşam koşullarının iyileştirilmesi, çocuklara ve yetişkin bireylere hayvan sevgisinin aşılanmasını hedefliyor.
Anahtar Kelimeler: LİMAK' SOKAK HAYVANLARINI DESTEĞİ
  • Cumartesi 17 ° / 6 ° Bulutlu
  • Pazar 23 ° / 7 ° Sağanak
  • Pazartesi 18 ° / 10 ° Bulutlu