Ocaklar katliamının perde gerisini araladı

"FETÖ’den temizlenmiş, bağımsız yargımızın ve emniyet güçlerimizin titiz çalışmaları sonrası gün ışığına çıkaracaktır."

Sarı’dan Ocaklar katliamı soruları

Erdek Belediye Başkanlığı görevinden alınan mimar Hüseyin Sarı, geçen yıl Ocaklar’daki bir diskoda yaşanan katliamla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Sarı’nın açıklaması şöyle:

 

“Geçen yıl Ocaklar’da yaşanan katliamı yapan E.T.’ye silahları kim temin etti? Olay öncesi ve sonrası kimlerle telefonda konuştu? Olay sonrası ilk nereye gitti? Kimler sakladı? Bu soruların cevabı çok yakında, FETÖ’den temizlenmiş, bağımsız yargımızın ve emniyet güçlerimizin titiz çalışmaları sonrası gün ışığına çıkacak. Devletimize güvenimiz tamdır.”

DİĞER BİR AÇIKLAMA

Sarı’nın, yine sosyal medya hesabından yaptığı başka bir açıklama da şöyle:

“Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, Gençliğe Hitabesi’nde şöyle der:

‘Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve delalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlierin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler.’

Erdek’te istedikleri siyasi başarıyı kumar baronlarından, genelev sahiplerinden, FETÖ’cülerden alarak başaracaklarını sananlar, siyasi emellerini bu kara adamlara bağlayanlar, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nden hiç ders almamışlar!”
  • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
  • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok
  • Cuma 34 ° / 20.9 ° Açık hava