demokart
5.12.2013 10:44:18
Başlığı iyi atmışsınız.Hakikaten psikopat...Ancak unutmayın toplumda son on yılda psikopat sayısı patladı.Aman dikkat!

  • Pazar 14 ° / 7 ° Fırtına
  • Pazartesi 15 ° / 7 ° Fırtına
  • Salı 19 ° / 6 ° Fırtına

Balıkesir

29.03.2020

  • İMSAK 05:26
  • GÜNEŞ 06:50
  • ÖĞLE 13:18
  • İKİNDİ 16:50
  • AKŞAM 19:36
  • YATSI 20:55

Psikopat kodeste

Gönen Denizkent`te, Çağrı Turgut Baştürk`ü bıçaklayarak öldüren cani Oğuz Baykuş yakalanarak hapsi boyladı.

Gönen`de, önceki gün meydana gelen bıçakla yaralama olayının mağduru Çağrı Turgut Baştürk (24) dün düzenlenen törenle göz yaşları içinde toprağa verilmişti.

Aynı gün, şiddet olayları ve buna neden olan uyuşturucu zehirine karşı yapılan eş zamanlı baskınlarda hem önemli miktarda uyuşturucu, hemde Denizkent cinayetinin faili Oğuz Baykuş yakalanarak çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanıp ceza evine kapatıldı.

Gönen`de, son günlerde uyuşturucu odaklı şiddet olaylarına karşı başlatılan operasyonlar olumlu sonuç verirken Çağrı Turgut Baştürk`ün katili Oğuz Baykuş`un da bu girdabın kurbanlarından birisi olduğu öğrenildi.

5 AY ÖNCE POLİSİN BELİNDEN SİLAHI ALMIŞTI

Gönen`de beş ay önce meydana gelen şiddet olayında, ortamı yatıştırmak isteyen Polis`in belinden silahı alarak çevreyi bir birine katan uyuşturucu mübtelası Oğuz Baykuş`un aradan geçen 5 ay sonra Çağrı Turgut Başkurt`u bıçaklayarak öldürmesi dikkatleri, Gönen-Denizkent ve uyuşturucu odaklı yerlere çevrilmesine neden oldu.

(İşte 5 ay önce Bandırma Manşet`in, Manşetlerine taşınan psikopat haberi)

http://www.bandirmamanset.com/haber-16851-gonen_ilcesinde_06_temmuz_2013_cumartesi_gunu_saat_15_sularinda_gonen_koprusu_yakinlarinda_polisin_silahini_gasp_eden_zanli_cevrede_korku_dolu_anlar_yasanmasina_sebep_oldu..html

Balıkesir Gönen`de uyuşturucu operasyonu

Gönen Polisi ve Jandarması, Denizkent cinayeti ve uyuşturucu odaklı operasyonlarında uyuşturucu tacirleri ele geçirildiı.

Bursa`dan Gönen`e B.K. ve İ.Ç. isimli şahıslar tarafından uyuşturucu madde getirileceği istihbaratını alan polis harekete geçti. Ekipler tarafından ilçe girişinde durdurulmak istenen aracın kaçmaya çalışması üzerine kısa süreli, takip yaşandı. Bu esnada araçta bulunan şahıslar tarafından atıldığı tespit edilen poşete el konulurken, poşette 97 adet jamaikan adlı uyuşturucu, 187 adet de uyuşturucu hap ele geçirildi. Haklarında hazırlanan evrak ile adliyeye sevk edilen şahıslardan B.K. tutuklandı.