Şehit kabirleri Marmara Beyazına bürünüyor.

Balıkesir Valiliği Marmara Beyazı ile Şehit kabirlerini onarıyor.

Balıkesir Valiliği ile Marmara Adalar Belediyesi arasında imzalanan protokol ile Balıkesir’de bulunan tüm şehit kabirleri yenileme çalışmaları devam ediyor. Bugüne kadar 100’e yakın şehitliğin onarımı Marmara Mermeri ile gerçekleştirildi. Saraylar’da bulunan mermer ocağı sahipleri tüm duyarlılıklarıyla bu işe destek vererek birlik beraberlik içerisinde en kaliteli mermerin sağlanmasında titiz bir çalışma örneği sergilediler. 

Kutsal vatan topraklarını canları pahasına müdafaa ederek şehitlik mertebesine ve onuruna erişen aziz şehitlerimizi daima minnet, şükran ve saygıyla hatırlayacağız.

Manevi duygularımızın arşa çıktığı büyük bir hassasiyetle takip ettiğimiz bu hususta, hiç bir ücret talep etmeden şehit mezarlarının yenilenmesinde katkı sağlayan Marmara Adası Mermer işletmeleri Öztürktaş Madencilik’e, Altun Mermer’e, Bimer Mermer’e, Tüm Mermer’e, Yusuf Hoca Mermer’e, Dinçer Mermer’e, Üç-Ha Kardeşler’e, Etimer Madencilik’e, FRG Madencilik’e ve nakliye desteği sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Aksoy Nakliyat’a teşekkür ederiz.
  • Cuma 26 ° / 7 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 21 ° / 9 ° Bulutlu
  • Pazar 14 ° / 10 ° Sağanak