Senede bir gün

Ayrılmaz dörtlü´den yeni parti oluşumu buluşması

Tatil ve turizm´de cazibe merkezi Erdek´te sezon tüm hızı ile sürerken, randevularını yazdan yaza gerçekleştiren gruplar özlemlerini işgal ettikleri masalarda gideriyorlar.

Erdek´in ayrılmaz üçlüsü olarak tanımlanan Pina, Hasan Ünver, DYP eski ilçe başkanlarından Necati Gezgin ile Zeytin tüccarı Zeki Abay bukez Hollanda-Rotterdam´dan yazlık tatile gelen kadim dostları Güven Akmener için buluştu.

Erdek´in müstesna mekanlarından Feridun Ayaydın´ın işletmesini üstlendiği KAFKAS PUB´ta buluşan dörtlü bukez ne Taylant seyehatlerini, ne Güven Akmaner´in Hollanda´da yöneticiliğini üstlendiği kağıt fabrikasının işlevselliğini, nede Erdek Turizm´in geleceği konuştu.

Yılda bir kez buluşan dörtlünün gündemi Kafkas Pub´un eşsiz menüsü, balık, kalamar, karides, beyin salatası, deniz ürünleri salatası ve Tekirdağ altın seri ile başlayıp, ballı muzla sonlanırken herşey Ali Babacan´ın kurmak üzere olduğu yeni parti üzerine idi.

Dolaylı olarak Erdek te teşkilatlanma için adres gösterilen duayen siyaset adamı Necati Gezgin´in bu talep´e nasıl yanıt vereceğine odaklandı.
Anahtar Kelimeler: Senede
  • Salı 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Çarşamba 22 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 16 ° / 7 ° Parçalı bulutlu