Anahtar Kelimeler: Pırlanta
  • Salı 35 ° / 20 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Çarşamba 33 ° / 21 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Perşembe 31 ° / 20 ° Güneşli

Balıkesir

07.07.2020

  • İMSAK 03:49
  • GÜNEŞ 05:41
  • ÖĞLE 13:18
  • İKİNDİ 17:15
  • AKŞAM 20:46
  • YATSI 22:30

Tek Taş Pırlanta

Tektaş pırlanta yüzük modelleri arasında oldukça büyük başarılara imza atan kesimlerden biri olan gül kesimi hakkında bilgi vereceğimiz bu yazıda, diğer önemli kesimler hakkında da detaylıbilgi bulabileceksiniz.

Tektaş pırlanta yüzük modelleri arasında oldukça büyük başarılara imza atan kesimlerden biri olan gül kesimi hakkında bilgi vereceğimiz bu yazıda, diğer önemli kesimler hakkında da detaylıbilgi bulabileceksiniz. Kadınların tüylerini diken diken eden bir ürün olma özelliğini taşıyan tek taşlar, harikulade tasarımları ve göz alıcı parlaklıkları ile dünya üzerindeki tüm kadınların gönüllerinde taht kurarlar! Sadece gül kesimi olan tek taşların popüler olduğu bir pazardan değil, aynı zamanda yuvarlak kesiminde oldukça kullanılan bir model olduğu pazardan bahsediyoruz. Yani söylemek istediğiniz şey kadınların en çok beğendiği tasarım yüzük modelleri, gül kesimi tek taşlar olsada, yuvarlak kesimlerinde rağbet gören bir kitleye hitap etmesinden dolayı bütün tasarımlar üretilmektedir. Faset diye adlandırılan bir özellik, aslında her kesimin en önemli özelliğidir. Yani kesim yaparken, fasetlere (köşelere) fazlası ile özen gösterilmesi gerekiyor.

Yani üstüne basa basa söylemek istiyoruz ki, hem gül kesimi hem de yuvarlak kesimlerde faset diye gösterilen bu köşelerin özenle hazırlanması ışığın yansıması olayında oldukça önemli bir faktördür. Sizde faset nedir diye merak ediyorsanızi web sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz. Pırlantalardan yapılan bu yüzüklerin modelleri ve berraklık oranı aslında o ürünün ne kadar bir bütçe ile alınabileceğini göstermektedir. Yani tektaş pırlanta yüzük modelleri seçimlerinizde, günlük hayatınızı baz almanız doğru kararlar vermenizde size yardımcı olacaktır. Haliyle yapacağınız bu seçimlerin, günlük hayatınıza çok etki edeceğini bilmekte fayda var çünkü gününüz sürekli toplu taşıma ile geçiyorsa pırlanta veya tektaş sizi oldukça zorlayabileği için küçük bir tasarım seçmeniz gerekebilir. Ama toplu taşıma il değilde kendi aracınız ile seyahat ediyorsanız, parmaklarınızı daha az kullanacağınız için istediğimin modellerde satış gerçekleştirebilirsiniz.  Tek taş pırlanta modellerine göz atmak için  buradan sitemize ulaşabilirsiniz.