Vali Yazıcı´dan Bayram mesajı

"Kurban Bayramı´nın, huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına vesile olmasını dilerim."

Balıkesir Valisi Yazıcı´nın Bayram Mesajı

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramı´nın, gönüllerin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına vesile olmasını dilerim" dedi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramı´nın, gönüllerin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına vesile olmasını dilerim" dedi.

Yazıcı, Kurban Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada il genelinde herhangi bir sıkıntının yaşanmaması için tüm tedbirlerin alındığını belirtti.

Bayramların birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, gelenek ve göreneklerin yeni nesillere aktarıldığı müstesna günler olduğunu ifade eden Yazıcı, şunları kaydetti:

"Paylaşmanın, kardeşliğin ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramı´na, ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı maalesef buruk bir şekilde giriyoruz. Kaybettiğimiz şehitlerimizin acısını milletçe yüreğimizde hissediyoruz. Bu bağlamda, toplumumuzun bu özel günü birlik ve beraberlik içinde karşıladığını gözlemlemekten de memnuniyet duyuyorum. Kurban Bayramı dolayısıyla ortaya çıkabilecek sorunların çözülmesi ve vatandaşlarımızın bayramlarını huzur ve güven ortamında geçirmeleri için valiliğimizce her türlü tedbir alınmış, jandarma, emniyet, kaymakamlıklar, belediyeler ve hastaneler bayram süresince görev ve sorumluluk alanlarına giren gerekli her türlü önlemleri almak üzere talimat andırılmışlardır. Yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramı´nın, gönüllerin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına vesile olmasını dilerim."
Anahtar Kelimeler: Vali Yazıcı Bayram mesajı
  • Salı 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Çarşamba 22 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 16 ° / 7 ° Parçalı bulutlu