Orhan ORGARUN (Uzaktan Gelen yakın Sesler)


FETÖ OLARAK ADLANDIRILAN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ELEBAŞISI…

Gerçekten Seven aldanmaz..


Bugün FETÖ olarak adlandırılan terör örgütünün elebaşı, üslendiği Vatikan (PAPALIK) misyonunu yıllarca bu millet üzerinde uyguladı. DİNLERARASI DİYALOG ve HOŞGÖRÜ uydurması, ne yazık ki Müslüman Türk Milleti ile inancı arasına sokulan büyük bir FİTNEYDİ. Ellerine öyle çok büyük imkanlar verildi ki, bu HAİNLER MİLLETİN GÖNLÜNE, MEMLEKETİN EN ÜCRA KÖŞESİNE KADAR FİTNE TOHUMLARINI EKTİLER.

                Öyle zararlar verdiler ki etkilerini silmek oldukça çok zor.

                Bunların fikir babaları Said Nursi’nin kitaplarında yazdıklarını, bu terör örgütü bir bir uyguladı. Bunların en büyük oyunu, Peygamberimizi (s.a.v.) kabul etmeden de CENNETE gidilebileceği ve EHL-İ KİTABIN DA CENNETLİK olduğuydu!

                Allah’ın âyetleri açık ve net ortada iken milleti bu tuzağa düşürdüler ve insanlar GAYRİ MÜSLİMLERİ CENNETE KOYABİLMEK İÇİN BİRBİRLERİ İLE YARIŞTILAR!

                Bu ajanların başka bir hedefi de Gazi Atatürk’tü.

                Fetö elebaşısı olan hain. Tıpkı Milli Mücadele yıllarında Gazi Atatürk’ün karşısında İngiliz’in Yunan’ın yanında saf tutan hocası gibi Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e de savaş ilan etti. Neler dediler, neler yazdılar O’nun için… ne dinsizliği kaldı, ne Ajanlığı, ne de Deccalliği…

                Bugün toplumda bunların fitnesi ile zehirlenmiş insanlarla ne yazık ki sık sık karşılaşıyorsunuz. Ben Müslümanım diyen bir kişi Allah’ın apaçık âyetleri, Peygamberimizin (s.a.v.) hadis-i şerîfleri ortada iken nasıl olur da YAHUDİ ve HIRİSTİYANLARIN DA CENNETE GİDEBİLECEĞİNİ SÖYLEYEBİLİR?

Durum öyle vahim ki anlatmak ve yazmak bile insanın canını sıkıyor.

                Bugün FETÖ büyük bir darbe aldı. Ancak yaydığı fitne ne yazık ki çok geniş kitleleri etkiledi. Hatta öyle ki, Gazi Atatürk’ü çok sevdiğini söyleyen ve Fetö’nün yaptıklarını yerden yere vuran kimi insanlar bile bu girdaba kapılmışlardı!

                Geçtiğimiz gün bir ortamda, Gazi Atatürk’ü çok sevdiğini her haliyle belli eden birkaç hanımefendi, âyet ve hadislerle birlikte YAHUDİ ve Hıristiyanların asla Cennete gitmesinin mümkün olmadığı, bunun PAPALIK MİSYONU bir parçası olduğu, Milletimizin inancından koparmak için kurgulanan bir oyunun parçası olduğu anlatılırken çok ilginç bir çıkış yaparak;

                “BÖYLE DEMEYİN, ONLAR DA CENNETE GİDEBİLİR, ONLAR DA ALLAH’A İNANIYOR” gibi yıllarca FETÖCÜLERİN HER YERDE SESLENDİRDİKLERİ VE MİLLETE KANIKSATTIKLARI SÖZLERİ KULLANMASINLAR MI?

                Bu ne yaman çelişki!

                Bu nasıl bir cahillik akıl ermiyor. Diyalogcu hainler toplumun her kesiminden insana sirayet etmişler. Gazi Atatürk’ü sevdiğini ve Fetö’nün ne kadar hain olduğunu söyleyen bir kişi bile bu hainlerin tuzağına düşmüş ve farkında olmadan onların söylemleri ile konuşuyor. Güya çok da hoşgörülü olacaklar.

                Bunun adı HOŞGÖRÜ değil “ZİLLET’TİR!

                Aklımıza yatanı kabul etmek, kalanını reddetmek sevgi alameti değildir. Böyle davranırsan, tuzağa balıklama atlarsın ve HAİNLER SENİ AVLARLAR!

Sen Müslüman’ım diyorsan, Peygamberimizi (s.a.v.) iyi tanıyacak ve kendine her haliyle bir rehber edineceksin.

Sen, Atatürkçüyüm diyorsan, O’nu tanıyacak, imanını iyice bileceksin. Gerçekten seversen asla aldanmazsın ve ölçülerin sapasağlam olur!.. • Pazartesi 12 ° / 1 ° Güneşli
 • Salı 18 ° / 3 ° Güneşli
 • Çarşamba 16 ° / 2 ° Parçalı bulutlu

Balıkesir

17.02.2020

 • İMSAK 06:29
 • GÜNEŞ 07:52
 • ÖĞLE 13:28
 • İKİNDİ 16:24
 • AKŞAM 18:53
 • YATSI 20:11
 • BIST 100

  120.792%0,53
 • DOLAR

  6,0472% -0,12
 • EURO

  6,5523% -0,13
 • GRAM ALTIN

  307,40% -0,22
 • ÇEYREK ALTIN

  507,21% -0,22