Orhan ORGARUN (Uzaktan Gelen yakın Sesler)


İSRAİL’İN TEVRATSAL SINIRLARI…

İSRAİL’İN TEVRATSAL SINIRLARI…


                Tek dünya devleti’nin mimarları, dünyanın her yerinde örgütlüdür. Kendilerine göre dünyanın efendileridir!..

                “Babil’in yükü, onu Amots’un oğlu İşaya gördü… Dağlarda kalabalığın gürültüsü, büyük bir kavmin gürültüsü gibi!.. Bir araya ‘BİRİKMİŞ MİLLETLER’ ülkelerinin kargaşalık gürültüsü! Orduların rabbi cenk için orduyu yokluyor, bütün memleketi viran etmek için, Rab ve gazabın silahları uzak, bir diyardan göklerin ucunda geliyorlar.“ İŞAYA BÖLÜMÜ, 13/6-10

                İsrail’in Tevratsal Sınırları..

                İlahi MEHDİ beklentisinden siyasi Mehdilik Projesine Thedor Herzl’le geçen SİON PROTOKOLLERİ’NİN mimarları dünya üzerinde dağınık yaşayan ve büyük bir kısmı Alman vatandaşı olan Yahudileri, Baron Von Sebettendorf’un (İngiliz Siyonizminin hakim olduğu İngiliz İstihbaratının beyin adamıydı) tornasında işlenen Adolf Hitler’le Filistin’de toplandılar Hitler’in yaptığı katliamlarda özellikle Yahudileşmiş HAZAR TÜRKLERİ (EŞKENEZLAR) kıyıma uğradılar.

                Bu dağınık toplulukları Filistin’de toplama oyununun ikinci ayağı olarak Türkiye’de azınlık vergisiyle gerçekleştirildi. Cana kıyılmadı ama uygulanan ekonomik programlarla YAHUDİ HALKIN FİLİSTİN’E gitmesi sağlandı. Başka türlü bir yerde toplanmaya ikna edilemiyorlardı. Bugün özellikle İstanbul ve İzmir’den İsrail’e göçen bu Yahudiler sebepleri tartışılır bir şekilde Diyarbakır ve Urfa şehirlerimize yerleşiyorlar!.

                Üçüncü kötü çoban rolü Saddam’a verildi. Ama bu defa kötü çoban kendi öz halkını dağıttı. Yahudi halkını ve mihmandarlarını (Konukçu. Misafir ağırlayan kimse.) Babil’e çekti. Bu görevini MOSSAD kontrollü CIA’dan aldığı taktik ve teknikle Kuveyt’e saldırmakla ilkin gerçekleştirmişti ki bu iki yüzlülük “IRAKGATE” olarak tüm dünyaya duyuruldu. Hatta Savaş sonrası General Swarzkof dahil birçok insan Saddam’ın niye devrilmediğine şaşırmıştı. Kuşkular haklı çıktı, zira Saddam henüz finali oynamamıştı..

                Bu final 26 Aralık 2003’te perde alıp 9 Nisan’da Bağdat’a Amerikan komutanlığına girilerek yerini “TEK DÜNYA DEVLETİ” adıyla yeni bir oyuna bıraktı…

                İnandırılmış bir MASAL VAAT EDİLMİŞ TOPRAKLAR!..

                Yahudilere vaat edilen topraklar, ESKİ AHİT’E göre Nil’den Fırat’a uzanan ünlü coğrafyayı kapsamaktadır. MUHARREP TEVRAT’IN TEKVİN KİTABININ 15. BAB’IN DA ŞÖYLE YAZAR:

                “O günde Rab, Abraham’la ahdedip dedi: “MISIR IRMAĞINDAN BÜYÜK IRMAĞA, FIRAT IRMAĞINA KADAR BU DİYARI, KENİLERİ ve KENİZZİLERİ ve KADMONİLERİ ve HİTTİLERİ ve PERİZZİLERİ ve REFALARI ve AMORİLERİ ve KENANLILARI ve GİRGAŞİLERİ ve YEBUSİLERİ senin zürriyetine (soyuna) verdim.”

                Tesniye kitabında ise (12 : 25) aynı “KUTSAL SINIRLAR” şöyle çizilir:

                “O zaman Rab bütün milletleri önünüzden kovacak ve sizden büyük ve kuvvetli milletlerin mülkünü alacaksınız. Ayak tabanınızın basacağı her yer sizin olacak, sınırlarınız çölden ve Lübnan’dan ırmaktan, Fırat ırmağından garp (batı) denize kadar olacaktır. Önümüzde kimse duramayacak, Allah’ınız Rab size söylediği gibi, dehşetinizi ve korkunuzu ayak basacağınız bütün diyar üzerine koyacaktır!

                Muharref Tevrat’ta tarif edilen bu sınırların günümüzde hangi devletlerin topraklarına dahil olduğuna baktığımızda ise oldukça ilginç gerçeklerle karşılaşırız. Yahudi din otoriteleri, söz konusu toprakların tam tarifi konusunda farklı farklı fikirler öne sürmüşlerdir, ancak en geniş kapsamlı ve çok kabul gören haritanın hangi bölgeleri kapsadığı İSRAEL SHAHAK tarafından şöylece de açıklanır:

                “İsrail topraklarının TEVRATSAL SINIRLARINI gösteren farklı haritalar içinde en büyük sınırlara sahip olan versiyon, şu bölgeleri içine alır: Güneyde tüm Sina Yarımadası ve buna ek olarak Kuzey Mısır’ın Kahire’ye kadar uzanan bir parçası, doğuda, Ürdün’ün tamamı ve Suudi Arabistan’ın Kuzey bölgesi, Kuveyt’in tümü ve Irak’ın çok büyük bir bölümü; Kuzeyde Lübnan’ın ve Suriye’nin tamamı ve buna ek olarak Türkiye’nin Van gölü’ne kadar uzanan büyük bir parçası ve batıda Kıbrıs. Bu sınırlar hakkında yapılmış çok geniş kapsamlı araştırmalar, devlet desteğiyle, atlaslara, kitaplara ve makalelere dökülmekte ve okullarda bu sınırların propagandası yapılmaktadır!

                Başta Gush Emunim olmak üzere kimi etkili dini gruplar, söz konusu coğrafyanın İSRAİL tarafından FETHEDİLMESİNİ İSTEMEKLE KALMAMAKTA BU FETHİN İLAHİ BİR EMİR OLDUĞUNA İNANMAKTADIRLAR.” (Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, S. 9.)

                Böyle bir anlayışın sahibi olan TEK DÜNYA DEVLETİ’NİN MİMARLARI, dünyanın her yerinde ÖRGÜTLÜDÜR, kendilerine göre DÜNYANIN EFENDİLERİDİR!

Bunlar, “GLOBALLEŞME, YENİ DÜNYA DÜZENİ; KÜRESELLEŞME” adı altında tek amaçları olan “TEK BİR DÜNYA DEVLETİ”’Nİ kurmak için 100’e yakın ÜLKEDE, ULUSLARARASI KÖLELEŞTİRME PLANLARINI USTALIKLA TATBİK ETMEKTEDİRLER.

                Bunlar ve emri altındakiler TÜRKİYE’Yİ DE TÜKETİM TOPLUMU HALİNE GETİRMİŞLER, YATIRIM YAPTIRMAYARAK, ÜRETTİRMEYEREK BORÇLANDIRMIŞLAR, ELLERİNDE OLAN BANKALAR, OKULLAR; ÜNİVERSİTELER, MEDYA, EĞLENCE GİBİ HER TÜR ARACI KULLANARAK DEZENFARMASYON GERÇEKLEŞTİRİP AHLAKİ, DİNSEL, SOSYAL, SİYASİ, EKONOMİK KRİZLER YARATTIRMIŞLARDIR!

                Sonra da “YARDIM” adı altındaki koşullu dayatmalarla, tek yanlı anlaşmalarla, niyet mektuplarıyla, ulusal (olmayan) programlarla, UYUM YASALARI’YLA KÖLELEŞTİRME YOLUNA GİTMİŞLERDİR!

                Çünkü Türkiye tarihsel öneme ve potansiyelleri ile TEK DÜNYA İMPARATORLUĞUNUN KARŞISINDA DİM DİK TEK DURABİLECEK YEĞANE OLACAK BİR ÜLKEDİR!

                Bir hayli de yol almışlardır. ANAYASALARI gibi olan “SİYON LİDERLERİNİN PROTOKOLLERİ” adlı kitaplarında, tüm yapmak istediklerini ve nasıl yapacaklarını açıkça anlatmaktadırlar.

                İşin daha da kötüsü YAPMAK İSTEDİKLERİNİN HEPSİNİN TAMAMI YAŞAMA GEÇİRİLMİŞTİR!

                Son perde oynanmaktadır. Onların amacına hizmet eden CFR (DIŞ İLİŞKİLER KONSEYİ), IMF (ULUSLARARASI PARA FONU), DB (DÜNYA BANKASI), TRILATERAL KOMİSYON (ÜÇLÜ KOMİSYON), BİLDERBERG, WTO (DTÖ - DÜNYA TİCARET ÖRGÜTÜ), BM (BİRLEŞMİŞ MİLLETLER), AB (AVRUPA BİRLİĞİ)’NİN STRATEJİLERİNİN TAMAMINI ASLA GÖZ ARDI ETMEMEK GEREKİYOR!.. • Cuma 16 ° / 3 ° Güneşli
 • Cumartesi 18 ° / 3 ° Güneşli
 • Pazar 19 ° / 5 ° Güneşli

Balıkesir

10.04.2020

 • İMSAK 05:04
 • GÜNEŞ 06:32
 • ÖĞLE 13:15
 • İKİNDİ 16:54
 • AKŞAM 19:48
 • YATSI 21:10
 • BIST 100

  96.471%0,66
 • DOLAR

  6,6960% 0,41
 • EURO

  7,3419% 0,69
 • GRAM ALTIN

  363,32% 0,67
 • ÇEYREK ALTIN

  599,478% 0,67