KİM SİZİ KANDIRDI? KİM SİZİ ALDATTI?
KİM SİZİ KANDIRDI? KİM SİZİ ALDATTI?
Tarih: 12.9.2018 10:30:12
Orhan ORGARUN (Uzaktan Gelen yakın Sesler)

Siyasetçiler, rakiplerini çok rahatlıkla FETÖ´cü olmakla suçlayabiliyorlar.

                Her yer FETÖ!

                “Sen FETÖ´cüsün!”

                “Sen daha çok FETÖ´cüsün!”

                “Sen en çok FETÖ´cüsün!”

                “Sen on yıl önce FETÖ lideri ile fotoğraf çektirdin!”

                “Sen de on beş yıl önce çektirdin!”

                Hakaretler, suçlamalar hali hazır mevcut günümüzde, suçlamalar, sığ kavgalar ayyuka çıkmış durumda.

                Ortada bir örgüt varsa ve bu örgüte devlet tarafından terörist damgası vurulmuşsa,

‘örgüte üyeliğin kriteri´ (siyasetçilerin yorumlarına göre değil, Türk Ceza Kanunu´nun maddelerine göre belirlenmesi gerekir!

                Bir örgütün nasıl güçlendiğini, nasıl ve kimler tarafından finanse edildiği, nasıl kadrolaştığı, nasıl silahlı bir yapı haline geldiği ya da getirildiği ve bütün bunların sorumluları müteselsilden suçludur.

                Bu durum PKK için de aynıdır, DHKP için de FETÖ için de.

                FETÖ ile mücadele ettiklerini iddia edenler, Cudi Dağı´nda kendisine silah dayayan PKK´lılara ekmek verdi diye Kürt Maho´yu terör örgütüne yardım ve yataklık yapmakla suçlayıp hapse atarken, FETÖ´yü palazlandırıp devletin başına bela edenleri şirin tebessümle görmezden gelirse, bu mücadele samimi hiç te değildir demektir.

                Unutmayın ki “NE İSTEDİKLER DE VERMEDİK, ANKARAYI PARSEL PARSEL SATTIK” şeklindeki itiraflar “BİR TERÖR ÖRGÜTÜNE VERİLEN” desteğin  itiraflarıdır ve eğer karşımızdaki yapının bir terörist  yapı  olduğuna  kesin  olarak  inanıyorsak  gereğini  yapmanız  gerekir. Yapmıyorsanız, GÜLEN´CİLER sizin için bir hayır kurumu demektir.

                Bu yaman çelişki içinde olduklarından dolayıdır ki, ABD, GÜLEN´in iade dosyasına cevap bile vermiyor!

                Yani karşılarında “DEVLET TARAFINDAN BESLENİP, BÜYÜTÜLEN VE DEVLETİN ALTINI OYMASI İÇİN yine bizzat DEVLETİ YÖNETENLER tarafından her türlü destek verilen bir örgüte “BUNLAR TERÖRİST, BİZ YENİ FARK ETTİK, AMAN ALLAH´IM AFFET BİZİ” diye çığlıklar attığınız zaman karşısındaki ülkelere bu saçma sapan tezadın gerekçelerini anlatmanız lazım.

                Anlatmadığınız ya da anlatamadığınız için de kimse sizi ciddiye almıyor.

                Terör örgütünün siyasi ayağının kutsal bir koruma altına alınması, SORUMSUZ, SORUNSUZ VE DOKUNULMAZ” kabul edilmesi ve bu kutsal yapının, kutsal mensuplarından hiç kimseye en küçük bir zarar gelmemesi, FETÖ´ye karşı verilen mücadelenin ne kadar samimiyetten uzak olduğunu da gösteriyor.

                Nereden bakarsanız bakın FETÖ OLAYI GAFLET, İHANET, DALALETTİR.

                Yirmi yıldan beri yapılan çeşitli uyarıları dinlememek İHANETTİR.

                Devletin göz göre bu Amerikancı sahte Müslümanlara teslim edilmesi GAFLETTİR.     

                FETÖ ile mücadele ediyorum diye gerçek FETÖ´cülere dokunmamak DELALETTİR.

                Bütün bunları dünyanın gözü önünde yapıp milleti ahmak yerine koymak ise REZALETTİR.

                Adalet, çifte standardı bırakırsa ADALETTİR.

                Devlet ancak bu oyuna dur derse gerçek anlamda DEVLETTİR.

                “FETÖ! FETÖ!” diye ortalığı ayağa kaldıranların pek duymak istemedikleri bir konu daha var, o da DİNLERARASI DİYALOG konusu.

                Gülen; askerde, emniyette, yargıda ve diğer devlet kurumlarında sinsice kadrolaşırken ve devleti ele geçirmeye yönelik ciddi bir yapılandırma içine girerken bu faaliyetlerini paralel yürüttüğü diğer bir organizasyonu dinler arası diyalog çalışmaları.

                Hatta Gülen Vatikan´a bizzat gidip “VATİKAN´IN MİSYONUNUN BİR PARÇASI OLDUĞUNA” dair bir mektup bile sunmuştu Papa 2. Jean Paul´e.

                Bazı gafiller, Gülen´in devleti tahrip etmekle ilgili misyonunu, 15 Temmuz 2016 darbesiyle öğrenmiş durumdalar. Peki, bu yapının dini tahrip etmekle ilgili görevlerini neden araştırma görevi  duymadılar?

                FETÖ´ye, diyalog misyonuna hizmet etme görevini kim ya da kimler verdi?

                AKP, dini ve muhafazakâr kimliğini ön plana çıkararak siyaset yapan bir parti..

                Hadi diyelim FETÖ´nün devlete yönelik bunca sinsi planlarını fark edemediniz, aldandınız, dinler arası diyalog konusunda onların misyonuna hizmet etme konusunda neden aldandınız?

                FETÖ camiası, diyalog misyonuna hizmet etme konusunda karar verirken, AKP iktidarına bu misyonun ihanetinin boyutlarını görme noktasında kim engel oldu?

                Sorarım bu beylere; Hz. Peygambere inanmaya bile gerek görmeyen görüşleri, İslâm

İtikadına aykırı olarak Hıristiyan ve Yahudileri cennete sokan beyanları, iftar sofralarında PAPAZLARA duâ ettirmeleri  konusunda  nasıl  neden  aldandınız?

                SİZLER, DİNİ BÜTÜN İNSANLAR DEĞİLMİSİNİZ?

                Mensubu olduğunuz dinin altını içten içe oyan bu misyona siyaset olarak neden göz yumdunuz?

                Diyanette neden dinler arası diyalog birimleri kurdunuz?

                Milli eğitimde bile Vatikan´ın misyonu olan diyalogu ders kitaplarına neden koydunuz?

                Bu konularda da mı aldandınız?

                İmam Hatip Liselerinde okutulan Karşılaştırmalı Dinler Tarihi kitabının 15. Sayfasında Yahudiliğin sembolü SİMON YILDIZI, Hıristiyanlığın sembolü HAÇ ve Müslümanlığı  temsil eden HİLAL yan yana konulmuş ve şu satırlara sizin MİLLİ EĞİTİM BAKANINIZ yer vermedi mi:

                “Son yıllarda dinler arası diyalogla ilgili ülkelerimizde çeşitli toplantılar düzenlenmektedir.

Dinler arası diyalogun ne anlama geldiği bilmek ve bu diyalog toplantılarında etkili yetkili olmak için diğer dinler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.”

                Aynı kitabın 64. Sayfasında ise şöyle deniliyor:

“II. Vatikan Konsülünden sonra ise Hıristiyanların Müslümanlara bakışında biraz değişiklik meydana gelmiştir. Bu konsülün belgesinde Müslümanlarla ilgili şu ifadeler kullanılmıştır:

KİLİSE MÜSLÜMANLARA BÜYÜK BİR SAYGIYLA BAKAR. MÜSLÜMANLAR YERİN VE GÖĞÜN YARATICISI OLAN TANRI´YA İBADET EDERLER. İBRAHİM´İN TANRININ PLANINA TESLİM OLMASI GİBİ TANRI´NIN GİZLİ EMİRLERİNE BOYUN EĞMEYE ÇALIŞIRLAR.”

                163.sayfada “DİNİ ÇOĞULCULUK, DİYALOG ve MİSYONERLİK” DİYE ÖZEL BİR BAŞLIK ALTINDA  diyalog konusu daha etraflıca ele alınmış. Papa II. Jean Paul ve eski Diyanet İşleri Bakanı Ali Bardakoğlu´nun yan yana çekilmiş fotoğrafları eşliğinde girilmiş konuya!

                Konu başlığı altında “Dinler arası diyalog hem insani bir faaliyettir” deniliyor ve şu görüşlere yer veriliyor:  “Her din mensubunun kendi dinini yaşaması için ve başkasına anlatması için diyalog ortamına ihtiyaç vardır. Dolayısıyla insani bir faaliyet olan dinler arası diyalogun amacı birlikte yaşama kültürüne katkıda bulunmaktır.”

                Konular tamamen çarpıtılmış. Dinler arası diyalog çok şirin bir insani çaba olarak takdim edilmiş!

                Oysa Vatikan dinler arası diyalogla “ASLINDA NEYİ HEDEFLEDİĞİ”, 1973´te Dinler arası Diyalog Sekreterliğe getirilen Kardinal Rosanno´nın şu ifadelerinde açık ve seçik belli: “Diyalogdan söz ettiğimiz de açıktır ki, bu faaliyeti, Kilise şartları ve çerçevesinde misyoner ve İncil´i öğreten bir cemaat olarak yapıyoruz. Kilise bütün faaliyetleri, üzerinde taşıdığı şeyleri yani Mesih´in sözlerini nakletmeye yöneliktir. Bu sebeple diyalog Kilise´nin İNCİL´i yayma amaçlı misyonunun çerçevesi içinde yer alır.”

                Hülasa bütün VATİKAN kaynakları “Biz, diyalog çalışmalarını MÜSLÜMANLARI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN BAŞLATTIK” derken, AKP´nin Milli Eğitim Bakanlığı neden ısrarla “DİYALOG İNSANİ BİR FAALİYETTİR” diyerek bu konuyu ders kitaplarına koyuyor, sayfalar doluş yer veriyor, VATİKAN´IN GÜLEN´E VERDİĞİ ”DİYALOG MİSYONU” görevine hizmet etti?

                Bu misyonun icra edilmesi için kurulan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı´na neden imkânlar sağladınız, organizasyonlara destek verdiniz?

                Kim sizi kandırdı?

                Kim sizi aldattı?

                Yoksa diyaloga hizmet edin diye ”ALNINIZA SİLAH MI DAYADI FETÖ´cüler!”

                Kıymetli okurlarım!

                Yüz binlerce imam var, yüz binlerce cami, neden memlekette Allah korkusu yerine hırsızlık artıyor,  Ahlaksızlık artıyor? Memleketin camileri neden boş geçiyor ramazan ayında? Haberiniz var mı, camilerde ya bir saf cemaat var, ya iki saf…

                Vatandaşın camiye geldiği bir Cuma günü, onu da “hutbe” diye saçma sapan sözlerle doldurarak, insanları dinden ve imandan çıkarıyorlar! Bu ülkenin camilerinde ne yazık ki, ”Dinler arası Diyalog “ hutbe olarak verildi.

                FETÖ talebesi Suat Yıldırım, “tefsir” diye yazdığı kitaplarına İncil´den ve Tevrat´tan Papaz ve Haham sözleri ile Kur´an ayetleri karıştırdı. Ayetin sağlamasını haşa, İncil ve Tevrat ile yaptı! Ayetlerin doğruluğunu haşa, İncil ve Tevrat ile ispatladı güya…

                Ve “küfür” içerikli bu eserler, ülkenin bütün camilerine konmuştu, hem de hükümet eliyle…

                Ülkemiz neler gördü neler…

                Şimdi diyanetin başında olan arkadaşın ihtisas alanı Hıristiyanlık ve tez hocası ise Suat Yıldırım olduğu doğruysa, imanınızı camilerde iyi bir şekilde koruyun lütfen!

                Özellikle Cuma hutbelerinde…

                Hutbe´de, “nimetlerin sınırlı, nefsin istek ve arzularının ise sınırsız olduğunu aklımızdan çıkarmayalım” deniyor!

“Nimetlerin sınırlı” olduğunu iddia eden Papaz Malthus´tur.  Kaynakları sınırlı, ihtiyaçlar sınırsız” diyen Malthus, kapitalizmin kurucularındandır!

                Bir Papaz ALLAH´a cimrilik iddiasında bulunabilir ama bir imam ve diyanet, bunu nasıl olur da hutbelerinde Müslümanlara anlatır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurduğu diyanet işleriyle mi meşgul? Yoksa Müslümanları, Gülen gibi Hıristiyanlığı hazırlamakla mı meşgul?

                Sordum sadece!

                Diyanet işleri mi, hıyanet işleri mi?

                Dedim ya sadece sordum!

                “Diyanet” demişken hazır bir sorum daha olacak.

                DİYANETİN PARASI FAİZDE Mİ YOKSA DOLARDA MI YATIYOR şuan?

                Geçtik burayı!...

                Ey diyanet!

                Ey imamlar!

                Ey müftüler!

                Ben şahsen muhasebeciyim, Gazeteciyim iki kimliği olan bir kişiyim, şimdi beni çok iyi dinleyin:  ALLAH, “NİMETLERİM SONSUZ” derken, sizler neye göre “NİMETLER SINIRLI” dediniz?

İsrafı engellemekse maksadınız, bunu bir ayet inkâr ederek yapamazsınız. Yok, maksadınız kapitalizmi kurtarmaksa, o başka…

                Ya da maksadınız Papaz Malthus´u kurtarmaksa. O daha başka! Ben sizlere bir tavsiyede bulunayım mı?

                Papaz Malthus´u değil, imanınızı kurtarın!

                İslâm din büyüklerinin “KAYNAKLAR SINIRSIZ, İHTİYAÇLAR SINIRLI“ TEZİ DÜNYAYI TUTTU.  Ne Malthus kaldı, ne sizler kalacaksınız!

                Vatikan bile kapitalizmden şikâyetçi…

                İlle de ALLAH´ın dinine ihanet etmeyin.

                İlle de “KAYNAKLAR SINIRSIZ NİMETLER SONSUZ” görüşüne karşıysanız, bunun yeri camiler değil. Camilerde ALLAH´ın ayetleri okunur, PAPAZ Malthus görüşleri değil!

                Eğer işimiz Diyanet ise Papaz Malthuz´un görüşü niçin hutbelerde?

Anahtar Kelimeler: SİZİ, KANDIRDI, SİZİ, ALDATTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
İNSANLARIN SOSYAL MEDYA HESAPLARI… (15 Ocak 2019 - Salı)
İTİRAZI OLANLARI DİNLERİM… (10 Ocak 2019 - Perşembe)
ASGARİ ÜCRETİN GERÇEK ANLAMI… (03 Ocak 2019 - Perşembe)
KÂĞIT DEMEK… (02 Ocak 2019 - Çarşamba)
BİLMEM DOĞRU MU SÖYLÜYORUM? (31 Aralık 2018 - Pazartesi)
SİZİN UFKUNUZ GERÇEK İTİKADINIZ NEDİR ? (29 Aralık 2018 - Cumartesi)
NE OLDU DA SİZLER, BİZLER SUSTUK… (28 Aralık 2018 - Cuma)
1963 YILI KANLI NOELİ… (25 Aralık 2018 - Salı)
ÜLKEMİZDEKİ MEVCUT SİYASET YARIŞI… (24 Aralık 2018 - Pazartesi)
“BENDENDİR, DEĞİLDİR”… (23 Aralık 2018 - Pazar)
KİMSEYİ SUÇLAMIYORUM… (22 Aralık 2018 - Cumartesi)
FIRAT KALKANI HAREKÂTI… (20 Aralık 2018 - Perşembe)
ORTADOĞU BİR BATAKLIKTIR… (19 Aralık 2018 - Çarşamba)
HADİ ŞUNU AÇIK YÜREKLİLİKLE KONUŞALIM MI? (17 Aralık 2018 - Pazartesi)
YANLIŞ HAYAT DOĞRU YAŞANMAZ... (16 Aralık 2018 - Pazar)
KÖTÜLERİN İDARESİ DE KÖTÜ OLUR!.. (15 Aralık 2018 - Cumartesi)
BUGÜN ADI FETÖ OLUR YARIN BAŞKA BİR ŞEY… (13 Aralık 2018 - Perşembe)
EN ÖNEMLİ İLKE LÂİKLİKTİR… (12 Aralık 2018 - Çarşamba)
HAÇ VE HİLAL´İN SAVAŞINDA… (09 Aralık 2018 - Pazar)
NE YAPMALARI LAZIM? (05 Aralık 2018 - Çarşamba)
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ… (03 Aralık 2018 - Pazartesi)
KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ HANİ NEREDE? (29 Kasım 2018 - Perşembe)
TÜRK MUCİZESİ… (28 Kasım 2018 - Çarşamba)
DİNSİZ SAYDIKLARI… (25 Kasım 2018 - Pazar)
ATATÜRKÇÜ NURSEN ÖĞRETMEN… (24 Kasım 2018 - Cumartesi)
ÇOK ŞEYLER KAYBETTİK ÇOOOK! (15 Kasım 2018 - Perşembe)
ANDIMIZ ÜLKEMİZİN MİLLİ DAVASIDIR… (12 Kasım 2018 - Pazartesi)
MİLLİ GÜÇ UNSURLARI ŞUNLARDIR… (11 Kasım 2018 - Pazar)
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE 10 KASIM… (10 Kasım 2018 - Cumartesi)
BU NEDEN YAPILMIYOR? (08 Kasım 2018 - Perşembe)
NASIL OLUYOR DA BÖYLE OLUYOR… (04 Kasım 2018 - Pazar)
RUHUN ŞAD OLSUN EY ATATÜRK! (02 Kasım 2018 - Cuma)
29 EKİM KUTLAMALARI UNUTTURULMUŞTUR… (29 Ekim 2018 - Pazartesi)
CEMAL KAŞIKÇI´NIN İNFAZI !.. (24 Ekim 2018 - Çarşamba)
YAZIK DEĞİL Mİ? (20 Ekim 2018 - Cumartesi)
ATATÜRK´ÜN VASİYETNAMESİ… (18 Ekim 2018 - Perşembe)
SAKIN BU OLAYI KİMSEYE ANLATMA! (15 Ekim 2018 - Pazartesi)
MUSTAFA SABRİ VATAN HAİNİDİR… (14 Ekim 2018 - Pazar)
TÜRKLER HEP ÖTEKİDİR, YABANCIDIR!.. (11 Ekim 2018 - Perşembe)
KUDÜS YÜCE İSLÂM İÇİN DE KUTSALDIR… (10 Ekim 2018 - Çarşamba)
FİLİSTİN´DE YAŞANAN SOYKIRIM… (09 Ekim 2018 - Salı)
HAYAT BÖYLE DEĞİL MİDİR? (03 Ekim 2018 - Çarşamba)
SEFUERDİ YAHUDİLERİ VE KÜRTLER… (30 Eylül 2018 - Pazar)
HERKES KENDİ KİTABINI OKUMALI! (28 Eylül 2018 - Cuma)
İSRAİL ASLA BARIŞ YAPMAZ, YAPAMAZ!.. (26 Eylül 2018 - Çarşamba)
EĞİTİM HER ŞEYİN BAŞI… (24 Eylül 2018 - Pazartesi)
İSRAİL ASLA BARIŞ YAPMAZ, YAPAMAZ!.. (23 Eylül 2018 - Pazar)
MİLLİ HAKİMİYET BAŞKA BİR KONUDUR… (20 Eylül 2018 - Perşembe)
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN… (19 Eylül 2018 - Çarşamba)
REHBERİMİZ ATATÜRK´TÜR… (18 Eylül 2018 - Salı)
YAHU BU NASIL AKIL NASIL İZAN… (13 Eylül 2018 - Perşembe)
ASLEN DENKLEM ÇOK BASİT… (11 Eylül 2018 - Salı)
ANADOLU KITASININ ÇİLEKEŞ İNSANLARI… (06 Eylül 2018 - Perşembe)
KAOSUN DA BARIŞIN DA ANAHTARI OLAN BÖLGELER… (05 Eylül 2018 - Çarşamba)
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI (1922)… (30 Ağustos 2018 - Perşembe)
DÜŞMANI OLMAYAN İDEOLOJİ TAŞIYAMAZ… (27 Ağustos 2018 - Pazartesi)
ZAFER AYI AĞUSTOS… (26 Ağustos 2018 - Pazar)
HUKUK DEVLETİNİN EN ÖNEMLİ AYAĞI… (22 Ağustos 2018 - Çarşamba)
AB TÜRKİYE´YE KARŞI İKİ YÜZÜ… (21 Ağustos 2018 - Salı)
ASLIMIZDAN KOPAMAYIZ… (19 Ağustos 2018 - Pazar)
OSMANLI TARİHİNİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL (18 Ağustos 2018 - Cumartesi)
OSMANLI´ YI, CEHALET VE YOBAZLIK BATIRDI!.. (15 Ağustos 2018 - Çarşamba)
NİHAYETİNDE HEP AYNI YERE GELİYORUZ… (12 Ağustos 2018 - Pazar)
İNSAN DOĞDUĞUNDA KİŞİLİK SAHİBİDİR… (09 Ağustos 2018 - Perşembe)
ÜLKEMİZDE KURUMLAR ÜSTÜ BİR GÜÇ… (04 Ağustos 2018 - Cumartesi)
BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI (28 TEMMUZ 1914-1918 (28 Temmuz 2018 - Cumartesi)
ANAYASA´MIZDAKİ VATANDAŞLIK TANIMI… (26 Temmuz 2018 - Perşembe)
İDEAL OLAN TEK İNSANİ BİÇİM VARDIR… (25 Temmuz 2018 - Çarşamba)
ÇOK MERAK EDİYORUM! (23 Temmuz 2018 - Pazartesi)
ARKADAŞ, BURASI TÜRKİYEDİR… (22 Temmuz 2018 - Pazar)
GÜLDÜRMEYİN ADAMI… (16 Temmuz 2018 - Pazartesi)
BİZİM, SİZİM, BİZİM!.. (15 Temmuz 2018 - Pazar)
İKİ DÜŞÜNDÜRÜCÜ ÖYKÜ… (14 Temmuz 2018 - Cumartesi)
İSLÂM MİLLİYETİNE ÖNEM VERMELİYİZ… (12 Temmuz 2018 - Perşembe)
TOPLUMLAR,SİYASİ SİSTEMLERDEN NE BEKLERLER? (11 Temmuz 2018 - Çarşamba)
TÜRKİYENİN MAYASI… (10 Temmuz 2018 - Salı)
TÜRK MİLLETİ BİR OYNAMAYA BAŞLARSA!.. (09 Temmuz 2018 - Pazartesi)
TOPRAK İÇİN, ANADIR DEDİK… (07 Temmuz 2018 - Cumartesi)
ZORBALIĞIN TEMEL İLKESİ KORKUDUR… (03 Temmuz 2018 - Salı)
KABOTAJ VE DENİZCİLİK BAYRAMI… (01 Temmuz 2018 - Pazar)
NE HALLERE KALDIK! (29 Haziran 2018 - Cuma)
VAHHABİLİKTEN, ILIMLI İSLAM´A GEÇTİLER… (28 Haziran 2018 - Perşembe)
ORTAK KİMLİK… (27 Haziran 2018 - Çarşamba)
KOSKOCA AĞA YALAN SÖYLEYECEK DEĞİL YA! (25 Haziran 2018 - Pazartesi)
İÇİ ACIYANLARA, CANI SIKILANLARA!.. (24 Haziran 2018 - Pazar)
YAHU! BU NASIL OLUR? (21 Haziran 2018 - Perşembe)
3 (Y) İLE MÜCADELE MESELESİ… (20 Haziran 2018 - Çarşamba)
SEBEBİ BELLİ: EMANET EHLİNDE DEĞİL… (19 Haziran 2018 - Salı)
SONUÇ MU, SÖZDE MECLİS, SÖZDE DEMOKRASİ… (16 Haziran 2018 - Cumartesi)
RAMAZAN BAYRAMI… (15 Haziran 2018 - Cuma)
“ ÜÇ A “ VE “ ÜÇ U “ NUN ANLAMI… (14 Haziran 2018 - Perşembe)
DEMOKRASİ ŞÖYLE ANLATILIYOR… (13 Haziran 2018 - Çarşamba)
TOPRAK BAYRAMI ( 11 HAZİRAN 1945)… (11 Haziran 2018 - Pazartesi)
KADİR GECESİ… (10 Haziran 2018 - Pazar)
ALLAH, HER ŞEYDEN HABERİ VARDIR… (09 Haziran 2018 - Cumartesi)
EKONOMİNİN İÇİNE ETTİLER… (08 Haziran 2018 - Cuma)
TENKİT… (07 Haziran 2018 - Perşembe)
ELİN PARASIYLA YAŞIYORUZ… (05 Haziran 2018 - Salı)
KİM BU İŞBİRLİKÇİLER? (03 Haziran 2018 - Pazar)
KRAL ÇIPLAK SAYIN MİLLETİM… (02 Haziran 2018 - Cumartesi)
TÜRKİYE´DE YOLSUZLUĞUN NEDENLERİ!.. (31 Mayıs 2018 - Perşembe)
VATANIN HER TOPRAĞI EKİLİP BİÇİLMELİ… (30 Mayıs 2018 - Çarşamba)
HİÇBİR ÖNLEM YOK! (29 Mayıs 2018 - Salı)
GERÇEK AYDINLARIMIZ YOK MU? (26 Mayıs 2018 - Cumartesi)
ÜLKEYİ SEVMEK NE DEMEK? (24 Mayıs 2018 - Perşembe)
TÜRKİYE YOLGEÇEN HANINA DÖNDÜ… (23 Mayıs 2018 - Çarşamba)
OMURGASIZ TOPLUM HALİNE GELDİK… (18 Mayıs 2018 - Cuma)
MISAK-I İKTİSADÎ… (13 Mayıs 2018 - Pazar)
3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ… (03 Mayıs 2018 - Perşembe)
RAMAZAN´IN HABERCİSİ BERAT KANDİLİ… (30 Nisan 2018 - Pazartesi)
GÖREVDİR, ONURDUR, BİLİNÇTİR… (29 Nisan 2018 - Pazar)
TEVRAT´A GÖRE (PESAH, HAMURSUZ) BAYRAMI… (16 Nisan 2018 - Pazartesi)
MİRAC KANDİLİ VE GECESİ… (14 Nisan 2018 - Cumartesi)
POLİS KİMİN HİZMETİNDE OLMALIDIR? (12 Nisan 2018 - Perşembe)
TOPLUM İDARESİ… (03 Nisan 2018 - Salı)
ÜLKENİN TEK DERDİ İSTİKLAL MARŞI MI? (29 Mart 2018 - Perşembe)
İSLÂMDA TÜRK MİLLETİ… (16 Mart 2018 - Cuma)
BAYRAĞIMIZ VE İSTİKLAL MARŞIMIZ (13 Mart 2018 - Salı)
ANAHTAR SORU: BARIŞ İSTEMEK SUÇ MU? (28 Şubat 2018 - Çarşamba)
ÜLKE BEKASI MI, PARTİ BEKASI MI? (24 Şubat 2018 - Cumartesi)
İNSAN KAHVALTIDA NE OKUYORSA ODUR… (12 Şubat 2018 - Pazartesi)
MİSAK-I MİLLİ BEYANNAMESİ… (02 Şubat 2018 - Cuma)
BAŞKA ÇAREMİZ YOK. (22 Ocak 2018 - Pazartesi)
KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELER (KHK) (16 Ocak 2018 - Salı)
ANLADIN MI NE DEDİK ?.. (15 Ocak 2018 - Pazartesi)
İSLÂM AHLÂKI… (12 Ocak 2018 - Cuma)
MEDYA ÖZÜ İTİBARİ İLE… (10 Ocak 2018 - Çarşamba)
MEDENİYET ŞEHİR DEMEKTİR… (06 Ocak 2018 - Cumartesi)
Milli gelir yüzde 11.1 arttı mı? (02 Ocak 2018 - Salı)
2017 YIL SONU MUHASEBE KAYDI… (01 Ocak 2018 - Pazartesi)
HEM ALLAH´A, HEM PARAYA TAPAMAZSINIZ! (29 Aralık 2017 - Cuma)
BU MİLLET ŞU ANDA TEPKİSİZ AMA! (25 Aralık 2017 - Pazartesi)
ATATÜRK NE DEMİŞSE TERSİNİ YAPTIK (19 Aralık 2017 - Salı)
GÜÇLÜ DEVLET NASIL OLUNUR? (17 Aralık 2017 - Pazar)
İSLAM´I NASIL YIKABİLİRİZ? (15 Aralık 2017 - Cuma)
10 ARALIK İNSAN HAKLARI GÜNÜ… (10 Aralık 2017 - Pazar)
İSLAMDA KADIN HAKLARI… (08 Aralık 2017 - Cuma)
PARANIN KOKUSU YOKTUR … (04 Aralık 2017 - Pazartesi)
SAYGIYA LÂYIK OLAN DÖRTLER (01 Aralık 2017 - Cuma)
VELÂDET (MEVLİD) KANDİLİ… (29 Kasım 2017 - Çarşamba)
YAŞADIĞIMIZ TÜM ÇÖZÜMSÜZLÜK… (27 Kasım 2017 - Pazartesi)
KASIM AYININ SON GÜNLERİNDE (25 Kasım 2017 - Cumartesi)
ÖĞRETMENE SAYGI GÜNÜ… (24 Kasım 2017 - Cuma)
MİLLET-DEVLET VE İNSAN HAKLARI… (23 Kasım 2017 - Perşembe)
“ABD DOLARIDIR, ABD DOLARIDIR“ … (21 Kasım 2017 - Salı)
İKİ ŞAİR İKİ ŞİİR … (20 Kasım 2017 - Pazartesi)
HEM EVET, HEM DE HAYIR CEPHESİ… (18 Kasım 2017 - Cumartesi)
BAŞBAKANLIK KURUMU… (12 Kasım 2017 - Pazar)
FETÖ NE YAPTI? (04 Kasım 2017 - Cumartesi)
HAZRETİ ÖMER B. HATTAB (r.a) … (03 Kasım 2017 - Cuma)
Atatürk ne yaptı ? (27 Ekim 2017 - Cuma)
NE ÇABUK UNUTTUNUZ YAŞANAN VAHŞETİ? (26 Ekim 2017 - Perşembe)
BİZİM DEVLET GELENEĞİMİZ BU ! (11 Ekim 2017 - Çarşamba)
DEMOKRASİ İÇİN (08 Ekim 2017 - Pazar)
4. EKİM DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ… (04 Ekim 2017 - Çarşamba)
AYDINLAR TOPLUMSAL UMUDUN KAYNAKLARIDIR… (04 Ekim 2017 - Çarşamba)
TÜRK MİLLETİ DİNDAR OLMALIDIR… (27 Eylül 2017 - Çarşamba)
ASLA O YARIN O OLMAYACAK… (09 Ağustos 2017 - Çarşamba)
HANİ DİLE KOLAY 94 YIL DENİR YA (08 Nisan 2017 - Cumartesi)
TÜRKİYE NASIL GÜÇLÜ OLUR! (03 Nisan 2017 - Pazartesi)
AKP HÜKUMETİ NE YAPMAK İSTİYOR… (21 Ocak 2017 - Cumartesi)
ORHAN UMUTLUDUR YARININDAN… (18 Ocak 2017 - Çarşamba)
BU HESABI YAPMAK ZORUNDAYIZ (06 Ocak 2017 - Cuma)
BU YURDUMU YİYENLER VAR… (02 Ocak 2017 - Pazartesi)
DEVLETİ ELE GEÇİRME PLANININ DETAYLARI (29 Aralık 2016 - Perşembe)
VATAN HAİNLİĞİNDEN VAZGEÇİN… (27 Aralık 2016 - Salı)
KİMİ KİMDEN AYIRIRSIN… (24 Aralık 2016 - Cumartesi)
NE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEN O OLURSUN… (17 Aralık 2016 - Cumartesi)
NİYE?! NİYE?! NİYE?! (14 Aralık 2016 - Çarşamba)
DOLAR GELİR… (10 Aralık 2016 - Cumartesi)
DÖVİZ İLE CENNET ARAMAK… (09 Aralık 2016 - Cuma)
HABERİN VAR MI? (07 Aralık 2016 - Çarşamba)
BU KADAR KARAMSAR OLMAMAK LAZIM… (01 Aralık 2016 - Perşembe)
TERÖRÜN ESAS ADI SEVR´DİR, MONDROS´TUR… (28 Kasım 2016 - Pazartesi)
MİLLET OLMANIN GEREKLERİ VARDIR... (23 Kasım 2016 - Çarşamba)
Hal ve gidiş umut verici değil (27 Ekim 2016 - Perşembe)
YENİ BİR ATATÜRK BULAMAYIZ... (01 Ekim 2016 - Cumartesi)
´DEVLET MALI DENİZ (07 Haziran 2016 - Salı)
MİLLİ GÜÇLERLE ATATÜRK´TE BULUŞALIM… (02 Haziran 2016 - Perşembe)
Emaneti Ehline Vermek (2) (28 Mayıs 2016 - Cumartesi)
Emaneti Ehline Vermek (1) (27 Mayıs 2016 - Cuma)
AYAĞINIZI DENK ALIN, BURASI KİMİN ÜLKESİ? (19 Mayıs 2016 - Perşembe)
KARAKARDANADAM, E.. Rİ.. YE.. CEK.. SİN. (16 Mayıs 2016 - Pazartesi)
Sen ey! (05 Mayıs 2016 - Perşembe)
1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ… (01 Mayıs 2016 - Pazar)
DEMOKRASİ İLE BASIN.. (30 Nisan 2016 - Cumartesi)
AVRUPANIN TARİH AMACI (23 Nisan 2016 - Cumartesi)
KORKMA, ÇÖZÜM VAR! (22 Nisan 2016 - Cuma)
Şehit.. (20 Şubat 2016 - Cumartesi)
Vatanımıza Sahip Çıkalım… (19 Şubat 2016 - Cuma)
EDEB YA SÖZÜM ONA ÜSDATLAR… (05 Şubat 2016 - Cuma)
ZULÜM, ZALİM… (09 Ocak 2016 - Cumartesi)
İŞTE EY MİLLET ve İDARECİLER! (05 Ocak 2016 - Salı)
TÜRKİYENİN SİYASİ SİTEMİ TIKANMIŞTIR… (17 Aralık 2015 - Perşembe)
RUSYANIN ÖZEL POLİTİKASI (15 Aralık 2015 - Salı)
SICAK PARA… (14 Aralık 2015 - Pazartesi)
CHP´YE NASIL SAHİP ÇIKABİLİRİZ? (10 Aralık 2015 - Perşembe)
YAŞAMIN ANLAMI… (12 Kasım 2015 - Perşembe)
HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ DIŞLANIRSA… (09 Kasım 2015 - Pazartesi)
HALKIN EKMEĞİ (15 Ekim 2015 - Perşembe)
BANDIRMANIN KALBİ, SON KURŞUN ANITI… (17 Eylül 2015 - Perşembe)
TARİHİN OBJESİNE UYGUNLUK DERECESİ (14 Eylül 2015 - Pazartesi)
TERÖRÜ LANETLİYORUZ (11 Eylül 2015 - Cuma)
23 NİSAN 1923 CUMA GÜNÜ (10 Eylül 2015 - Perşembe)
ŞEHİTLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM. (07 Eylül 2015 - Pazartesi)
ASKER KOMUTANI GÖRECEK BAŞINDA… (03 Eylül 2015 - Perşembe)
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE İMAN… (30 Ağustos 2015 - Pazar)
YENİDEN MANEVİYATA DÖNÜŞ… (21 Ağustos 2015 - Cuma)
VATANDAŞIN DEVLETE HİTABESİ … (13 Ağustos 2015 - Perşembe)
RAMAZANIN ARDINDAN… (04 Ağustos 2015 - Salı)
RAMAZAN BAYRAMI… (17 Temmuz 2015 - Cuma)
BAYRAM SEVİNÇ GÜNÜ DEMEKTİR… (16 Temmuz 2015 - Perşembe)
KADİR GECESİ VE FAZİLETİ (13 Temmuz 2015 - Pazartesi)
DOLU DOLU GEÇEN 99 YILDAN ARTA 9 ŞEY. (10 Temmuz 2015 - Cuma)
ZAMAN VE ZAMANIN DEĞERİ… (09 Temmuz 2015 - Perşembe)
TARİH: 4 TEMMUZ, 2003 (ÇUVAL OLAYI)… (26 Haziran 2015 - Cuma)
İSLAMIN UYUŞTURUCUYA BAKIŞI… (21 Haziran 2015 - Pazar)
MÜSLÜMANLARIN BAYRAMI OLAN CUMA GÜNÜ… (18 Haziran 2015 - Perşembe)
VERGİ (16 Haziran 2015 - Salı)
MİLLİ İRADE… (10 Haziran 2015 - Çarşamba)
ADAMCIKLAŞMAYANLARA ÇOK ÇOK SELAM OLSUN!.. (08 Haziran 2015 - Pazartesi)
TÜRKİYE HARİTASINDA HATAY VE İSKENDERUN!.. (06 Haziran 2015 - Cumartesi)
FAŞİZM BARIŞI DÜŞÜNMEZ, SAVAŞÇIDIR!... (03 Haziran 2015 - Çarşamba)
İLK PUTA TAPAN KAVİM! (02 Haziran 2015 - Salı)
HER ÜLKENİN BİR SEMBOLÜ VARDIR… (21 Mayıs 2015 - Perşembe)
TARAFINI BELLİ ETMEK (18 Mayıs 2015 - Pazartesi)
Peygamber Ocağı. (15 Mayıs 2015 - Cuma)
TÜRKLÜK ve VATANDAŞLIK… (14 Mayıs 2015 - Perşembe)
VATAN-BAYRAK-İSTİKLAL VE MEHMETÇİK… (13 Mayıs 2015 - Çarşamba)
VATANDAŞ OLARAK İNSAN… (12 Mayıs 2015 - Salı)
Trafik Kuralları… (02 Mayıs 2015 - Cumartesi)
DÖVİZ İLE CENNET ARAMAK… (01 Ocak 0001 - Pazartesi)
Sayfa:
DOLAR
5.4401
EURO
6.2291
Reklamlar

/resimler/2018-9/26/1034213116671.jpg

/resimler/2018-9/30/1528469501556.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Balikesir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:37 08:20 13:21 15:46 18:04 19:35
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Müzik aşkı besteler.

Shakespeare
1595 Sultan Üçüncü Murad Han`ın vefatı
1595  3. Sultan Murat`ın Ölümü; 3. Mehmet`in Tahta Çıkması.
1979 İran`da şahlığın yıkılması
1979  İran`da Devrim; Humeyni`nin Dönüşü ve Şah`ın Kaçışı.
1987  Çin`de Hu Yoobang`ın Yerine Parti Liderliği`ne Zao Ziyang`ın Getirilişi.
1998  Anayasa Mahkemesi, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş`ın "Laiklik Karşıtı Eylemlerin Odağı Haline" Geldiği İddiasıyla 21 Mayıs 1997 Tarihinde Anayasa Mahkemesine Açtığı Davayı Sonuçlandırdı ve Refah Partisi Kapatıldı.
2006 Fırtına
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler