Balıkesir İl Futbol Hakem Komitesi, hafta sonu ve hafta içinde oynanacak amatör maçları yönetecek hakemleri açıkladı. Buna göre bölgemiz ligleri ve takımlarıyla ilgili maçlarda şu hakemler görev yapacak.
30 OCAK 2016 CUMARTESİ
*Saha: Gönen sentetik
Saat: 10.30
Reşadiyespor-Gönen Karşıyakaspor (U-14)
Hakem: Hakan Kırsoy
*Saha: Gönen sentetik
Saat: 12.00
Tayfunspor-Hasanbeyspor (U-14)
Hakem: Enes Borazan
*Saha: Sarıköy
Saat: 11.00
Sarıköyspor-Gönen Belediyespor (U-14)
Hakem: Hasan Karaçoban
*Saha: Sanayi
Saat: 10.30
Bandırmaspor-Bandırmagücüspor (U-14)
Hakem: Hasan Gülcü
*Saha: Sanayi
Saat: 14.00
Edincikspor-Bandırmaspor (U-17)
Hakemler: E. Alpaslan-B. Özkantar-A. Duroğlu
31 OCAK 2016-PAZAR
*Saha: AHP-4
Saat: 14.00
Yakupköyspor-Etispor (SL)
Hakemler: Emre Bolel-Umut Kalkan-Orhan İçelgüç
*Saha: Susurluk
Saat: 14.00
Susurlukspor-Büyükşehir Belediyespor (SL)
Hakemler: Emrah Yılmaz-Serkan Gündoğan-Burak Yüzüak
*Saha: Bigadiç
Saat: 14.00
Bigadiç Belediyespor-Havran Fatih Belediyespor (SL)
Hakemler: Faruk Küstül-Mert Pehlivan-Selim Esen
*Saha: Burhaniye
Saat: 14.00
C.M. Sanayispor-Balya Belediyespor(SL)
Hakemler: Ahmet Ayaz-Onur Yoldaş-Aykut Kuvetli
*Saha: Alibey
Saat: 14.00
Adaspor-Sındırgı Belediyespor (SL)
Hakemler: Hakan Kabak-Selçuk Çoban-Fatih Ünlü
*Saha: Gönen sentetik
Saat: 12.00
Gönen Karşıyakaspor-Erdek Düzlerspor (1K)
Hakemler: Cüneyt Sedef-Fatih Dayı-D.E.Özer-
*Saha: Gönen sentetik
Saat: 14.30
Tayfunspor-Barbaros Sefaspor (SL)
Hakemler: Yahya Eroğlu-R. Duman-Sami Çelebi
*Saha: Manyas
Saat: 14.00
Manyas Belediyespor-Altınovaspor (SL)
Hakemler: Bilal Gölen-K. Beyaz-Umut Er
*Saha: Sarıköy
Saat: 13.00
Sarıköyspor-Hasanbeyspor 1-K
Hakemler: B. Yoldaş-M. Kulbak-H. Öz
*Saha: Sanayi
Saat: 10.00
Ocaklarspor-Kızıksaspor(1K)
Hakemler: Zeynur Çakır-Buğra Topçu-M. Yıldırım
*Saha: Sanayi
Saat: 12.00
600 Evlerspor-Sanayispor (1K)
Hakemler: Abdurrahim Gargi-Semih Çeri-O. Umur
*Saha: Sanayi
Saat: 14.00
Paşaçiftlikspor-Edincikspor (1K)
Hakemler: Ü. Kahraman-O. B. Akduman-M. G. Özal
1 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
*Saha: AHP-Belediye
Saat: 14.00
2008 Yeni Mahallespor-Burhaniye Belediyespor (U-15)
Hakemler: Hakan Kabak-B. Ay-T. Bozdemir
*Saha: AHP-4
Saat: 14.00
Bandırmaspor-5 Eylülspor (U-15)
Hakemler: Ahmet Yalçın-Tolga Tugay İnan-F. İşbilen
3 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA
*Saha: Sanayi
Saat: 14.00
Edincikspor-600 Evlerspor (1K)
Hakemler: Ali İlksen Demirözer-Halil İbrahim Tozoğlu-Buğra Topçu
*Saha: Kızıksa
Saat: 14.00
Kızıksaspor-Gönen Karşıyakaspor (1K)
Hakemler: Naim Gazan-Burak Yüzüak-Erge Akova
*Saha: Erdek
Saat: 14.00
Erdek Düzlerspor-Paşaçiftlikspor (1K)
Hakemler: Mustafa Aksoy-Mehmet Bilgi Medeni-İ. A. Aydemir
*Saha: Hasanbey
Saat: 14.00
Hasanbeyspor-Ocaklarspor (1K)
Hakemler: Emre Küçük-G. Tanaydın-E. Canseven
ÖNDER BALIKÇI