Gemici ve Öztemel ailelerinin mutlu günü

Gemici ve Öztemel ailelerinin mutlu günü

Bandırma Tuhafiye ve Manifaturacılar Esnaf Odasının uzun soluklu Başkanı Adnan Gemici'nin oğlu Uğur, Gülben Öztemel ile hayatını birleştirdi.

Bandırma Tuhafiye ve Manifaturacılar Esnaf Odasının uzun soluklu Başkanı Adnan Gemici'nin oğlu Uğur,  Gülben Öztemel ile hayatını birleştirdi.

Gülben Öztemel ile Uğur Gemici'nin mutluluk denizine yelken açmaya karar vermeleri ardından Sevil & Adnan Gemici çiftinin ananevi geleneklere göre Babası Merhum olan Gülben'i annesi Sevil Öztemel'den istemeleri ile başlayan mutlu telaş, söz, nişan, kına derken sıra düğüne geldi.

Gülben ile Uğur'un yaşamlarını birleştirme noktasında sevenleri ile buluşturacak mekan Bandırma'nın en nezih salonlarından Kurtuluş düğün salonu adres seçildi.

Özellikle esnaf camiası başta olmak üzere iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Doğan, Belediye Başkanı Tolga Tosun, önceki dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza, esnaf odaları başkan ve yöneticileri hazır bulundu.Anahtar Kelimeler: Gemici Öztemel ailelerinin mutlu
  • Cumartesi 35.4 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Pazar 35.2 ° / 20 ° Güneşli
  • Pazartesi 35.4 ° / 17.9 ° Güneşli