2015-2016 SEZONU 28.HAFTA PROGRAMI
04 MART 2016 CUMA
11:00 BALIKESİRSPOR GİRESUNSPOR U-19 AKADEMİ AHP 1 NO
13:30 BALIKESİRSPOR GİRESUNSPOR U-21 AKADEMİ SUSURLUK
05 MART 2016 CUMARTESİ
13:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U-14 AHP BELEDİYE
14:30 DURSUNBEY BLD.SPOR SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR U-16 AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş U-14 AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş U-15 AHP 1 NO
12:00 DEMİRSPOR YENİSANAYİSPOR U-16 AHP 2 NO
14:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U-17 PLAY-OFF AHP 2 NO
12:00 YAKUPKÖYSPOR MAHMUDİYESPOR 2-K U-19 AHP 4 NO
14:00 BALIKESİR KARTALSPOR SAVAŞTEPE BLD.SPOR U-14 AHP 4 NO
13:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U-14 SUSURLUK
Hakemler: Y.C. Öztürk
13:00 ERGAMASPOR İVRİNDİ BLD.SPOR 2-K U-19 ERGAMA
13:00 İSKELE BLD.SPOR KEPSUT BLD.SPOR 2-K U-19 İSKELE
14.00 HAVRANFATİH BLD.SPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR SL HAVRAN
13.00 KÖRFEZ DEDEFERİTSPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR 2-K U-19 EDREMİT
11:00 BURHANİYE BLD.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U-14 BURHANİYE
14:00 KÜÇÜK KÖYSPOR 2008 YENİ MAH.SPOR U-16 ALTINOVA
14:00 C.M.SANAYİSPOR ADASPOR S-L BURHANİYE
Hakemler: A. Furkan Liman-Sami Çelebi-R. Duman
14:00 BARBAROS SEFASPOR ETİSPOR SL AYVALIK
Hakemler: Tolga Tugay İnan-Turhan Akbaş-Kadir Devrim
12:00 BANDIRMA GENÇLİKSPOR BANDIRMASPOR U-14 SANAYİ
Hakemler: Talha Öztürk
14:00 EDİNCİKSPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 2K U-19 SANAYİ
Hakemler: İ. Dündar-Burak Yüzüak-Murat Aslantekin
11:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR REŞADİYESPOR U-14 GÖNEN SENT
Hakem: M. Sarı
12:30 REŞADİYESPOR GÖNEN BLD.SPOR U-16 GÖNEN SENT
Hakemler: Rabia Ertekin-Emrah Aztekin-K. Korkmaz
14:30 TAYFUNSPOR ERDEKSPOR U-16 GÖNEN SENT
Hakemler: A. Sönmez-S. Mercan-A. Deniz
11:00 HASANBEYSPOR TAYFUNSPOR U-14 HASANBEY
Hakem: Hakan Kırsoy
06 MART 2016 PAZAR
13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR GAZİOSMAN PAŞASPOR 3.LİG AYVALIK
13:30 ERDEKSPOR TORBALISPOR BAL-ERDEK
13:30 BURHANİYE BLD.SPOR KÜTAHYASPOR BAL BURHANİYE
11:30 ASLIHAN TEPECİKSPOR GÖKKÖYSPOR 2-K AHP 1 NO
14:00 YENİ KAVAKSPOR VİCDANİYESPOR 2-K AHP 1 NO
11:30 KARAMANKÖYSPOR ÇANDIRSPOR 2-K AHP 2 NO
14:00 PINARSPOR ŞABANLARSPOR 2-K AHP 2 NO
11:30 AYŞEBACI FATİHSPOR KÖYLÜKÖYÜSPOR 2-K AHP 4 NO
14:00 BALYA BLD.SPOR YAKUPKÖYSPOR SL AHP 4 NO
Hakemler: Bora Akkuş-Hüseyin Bağcı-Şahin Gökçe
14:00 İSKELE BLD.SPOR HARB -İŞ SPOR 2-K İSKELE
11:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR 2-K EDREMİT
13:00 KÖRFEZ BOSTANCISPOR ÇAMOBASPOR 2-K EDREMİT
15:00 KADIKÖYSPOR GAZİCELALSPOR 2-K EDREMİT
14:00 ADASPOR YENİKIZILKEÇİLİSPOR 2-K U-19 ALİBEY
14:00 ALTINOVASPOR SINDIRGI BLD.SPOR SL ALTINOVA
Hakemler: Mutlu Çiğdem-Onur Yoldaş-Ahmet Günerli
14:00 MANYAS BLD.SPOR - SUSURLUKSPOR SL MANYAS
Hakemler: Emre Akova-Turhan Akbaş-Serkan Gündoğan
10:00 BANDIRMASPOR - G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U-16 SANAYİ
Hakemler: Ufuk Sana-Mert Pehlivan-Ahmet Kemal Şen
12:00 MARMARA ADALAR BLD.SPOR - TUZAKÇISPOR 2K SANAYİ
Hakemler: Emre Küçük-Umut Er-A.S. Öztürk
14:00 MUSAKÇASPOR - ÇELİKSPOR 2K SANAYİ
Hakemler: Zeynur Çakır-S.A. Uysal-A. Çakır
10:00 GÖNEN BLD.SPOR SARIKÖYSPOR U-14 GÖNEN SENT
Hakem: Enes Borazan
12:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR - BOSTANCISPOR 2K GÖNEN SENT
Hakemler: C. Yılmaz-Alperen Türkoğlu-H.B. Aygün
14:00 GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR - GÖBELSPOR 2K GÖNEN SENT
Hakemler: Aykut Kuvetli-S. Öğe-G.B. Özel
14:00 SARIKÖYSPOR - REŞADİYESPOR 2K U-19 SARIKÖY
Hakemler: B. Altındaş-Sami Çelebi-B. Ay
07 MART 2016 PAZARTESİ
15:00 YENİ SANAYİSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1-K PLAY-OFF AHP 1NO
13:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U-16 AYVALIK
15:00 BARBAROS SEFASPOR BURHANİYE BLD.SPOR U-16 AYVALIK
09 MART 2016 ÇARŞAMBA
14:00 BANDIRMASPOR - B.B.Ş.BELEDİYESPOR U-17 PLAY-OFF AHP 1 NO
Hakemler: Gökhan Akal-Necmettin Manas-Şahin Gökçe
14:00 EDREMİT BLD.SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR U-17 PLAY-OFF AHP 2 NO
10 MART 2016 PERŞEMBE
15:00 G.O. PAŞASPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1-K PLAY-OFF AHP 1 NO