2015-2016 SEZONU 24.HAFTA PROGRAMI
06 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ_________________________________
12:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR - BİGADİÇBLD.SPOR U19 AHP BLD
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR - BİGADİÇBLD.SPOR U17 AHP BLD
10:00 HARB-İŞ SPOR - CEYLANSPOR U19 AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR U19 AKD AHP 1NO
14:00 BALIKESİRSPOR - İNEGÖLSPOR U15 AKD AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR - İNEGÖLSPOR U14 AKD AHP 2 NO
12:00 BALIKESİR KARTALSPOR - SINDIRGIBLD.SPOR U17 AHP 4 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR - SINDIRGIBLD.SPOR U19 AHP 4 NO
13:30 BALIKESİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR U21 SUSURLUK
13:00 ETİBORSPOR - AYŞEBACIFATİHSPOR U19 BİGADİÇ
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR - B.B.Ş.BELEDİYESPOR U14 SAVAŞTEPE
12:00 BURHANİYEBLD.SPOR - EDREMİTBLD.SPOR U14 BURHANİYE
12:00 SAKARYASPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR 1K AYVALIK
14:30 BARBAROSSEFASPOR - BİGADİÇBLD.SPOR SL AYVALIK
12:00 2008 YENİMAH.SPOR - GÖMEÇBLD.SPOR U14 ALİBEY
14:00 GÖNEN BLD.SPOR - BANDIRMASPOR U17 PLAY-OFF MANYAS
13:00 BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR - BAN.KARTALLARISPOR U14 SANAYİ
11:00 GÖNENBLD.SPOR - REŞADİYESPOR U14 GÖNEN SENT
12:30 TAYFUNSPOR - SARIKÖYSPOR U14 GÖNEN SENT
14:00 HASANBEYSPOR - GÖNEN KARŞIYAKASPOR U14 GÖNEN SENT
07 ŞUBAT 2016 PAZAR_____________________________________
13:30 BANDIRMASPOR - KONYA A.ŞELÇUKLUSPOR 2.LİG BANDIRMA
13:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR - PAYAŞSPOR 3.LİG AYVALIK
13:30 BURHANİYEBLD.SPOR - GÖNENBLD.SPOR BAL BURHANİYE
14:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR - YAKUPKÖYSPOR SL AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR - YEŞİL BURSASPOR U17 AKD AHP 1 NO
14:00 KARABEYLERSPOR - NERGİZSPOR 1K AHP 1 NO
12:00 BALIKESİR KARTALSPOR - CEYLANSPOR U14 AHP 4 NO
14:00 CEYLANSPOR - B.B.Ş.BELEDİYESPOR U17 AHP 4 NO
12:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR - BANDIRMASPOR U14 SUSURLUK
13:00 PAMUKÇUBLD.SPOR - DEMİRSPOR 1K PAMUKÇU
13:00 ERGAMASPOR - YENİCESPOR 1K ERGAMA
13:00 ETİBORSPOR - G.O.PAŞASPOR 1K BİGADİÇ
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR - SUSURLUKSPOR SL SINDIRGI
12:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR - EDREMİTBLD.SPOR 1K HAVRAN
14:30 HAVRANFATİHBLD.SPOR - ADASPOR SL HAVRAN
13:00 KÖRFEZDEDEFERİTSPOR - 2008 YENİMAH.SPOR 1K EDREMİT
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR - HAMDİBEYKAYASPOR 1K GÖMEÇ
14:00 ALTINOVASPOR - ETİSPOR SL ALTINOVA
14:00 KIZIKSASPOR - GÖNEN KARŞIYAKASPOR 1K KIZIKSA
14:00 MANYASBLD.SPOR - C.M.SANAYİSPOR SL MANYAS
12:00 EDİNCİKSPOR - 600 EVLERSPOR 1K SANAYİ
14:00 SANAYİSPOR - SARIKÖYSPOR 1K SANAYİ
13:00 ERDEK DÜZLERSPOR - PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K ERDEK
13:00 HASANBEYSPOR - OCAKLARSPOR 1K HASANBEY
10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA_____________________________
13.30 BURHANİYEBLD.SPOR - ERDEKSPOR BAL BURHANİYE
14:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR -B.B.Ş.BELEDİYESPOR U15 PLAY-OFF AHP 1
14:00 BANDIRMASPOR - 2008 YENİMAH.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 2
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR - GÖNENBLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 4 NO