U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
12:00 AHP 1 NO KARAMAN 1071 SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR
(H) ARDA YAĞIZ AYDIN (Y) ZEYNEP SAVAŞAN (Y) RAFET GÜLGEÇ
U-15 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 AHP 1 NO YENİSANAYİSPOR - DURSUNBEY BLD. SPOR
(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN (Y) YİĞİTCAN KANER (Y) MELİSA ÇÜRÜK
U-15 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
12:00 AHP 2 NO BALIKESİR 1905 SPOR - BALIKESİR YILDIZ SPOR
(H) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR (Y) ALPER GÖZEL (Y) GEZMIŞ SARI
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 AHP 2 NO OSMANİYE SPOR - BALIKESİR YILDIZ SPOR
(H) MEHMET BURAK DURAN (Y) SERAP YENİGÜN (Y) HASAN YAMAN
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
13:00 AYVALIK BARBAROSSEFASPOR - 2008 YENİ MAH. SPOR
(H) ŞAHİN GÖKÇE (Y) MECİT UÇAR (Y) BERKAY EREL
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
12:30 BİGADİÇ SINDIRGI BLD. SPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR
(H) HÜSEYİN BAĞCI (Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ (Y) ECEM DALYAN
U-19 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:30 BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR - SUSURLUKSPOR
(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ (Y) HALİL İBRAHİM TOZOĞLU (Y) EMİRHAN DENİZ
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR
(H) MERİÇ ATLI (Y) AYLİN ÖZÇELİK (Y) BUSE NUR KARAKAŞ
U-19 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR
(H) KORHAN PELVAN (Y) DOĞAN EGE ÖZER (Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR - AYVALIK GÜCÜ BLD. SPOR
(H) MERT KURMAN (Y) AHMET GÜNERLİ (Y) MUHAMMET SARI
U-15 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
11:00 ERDEK ERDEKSPOR - ETİSPOR
(H) MELİH AKCA (Y) MUZAFFAR HASANOV (Y) OSMAN YALÇIN TOROS
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
11:00 GÖNEN SENT. HASANBEYSPOR - TAYFUNSPOR
(H) YUSUF BAŞCI (Y) HALİL AYAN (Y) HAYDAR ÖZTÜRK
U-15 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
13:00 GÖNEN SENT. GÖNEN BLD. SPOR - BANDIRMA KARTAL GÜCÜ
(H) TUNAHAN AYLAN (Y) KIYMET KÖROĞLU (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
U-17 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
15:00 GÖNEN SENT. GÖNEN BLD. SPOR - ERDEKSPOR
(H) MEHMET AKTAN (Y) TOLGA MORAN (Y) BURAK GÖKKURT
U-15 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
13:00 KEPSUT KEPSUT BLD. SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR
(H) ALPEREN ŞEKER (Y) FATİH DAYI (Y) AHMET NECİP SARI
U-19 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 SANAYİ ETİSPOR - G.O. PAŞASPOR
(H) EMRAH AZTEKİN (Y) HASAN GÖKMEN (Y) SAMET YILMAZ
U-15 LİGİ 08.02.2020 Cumartesi
14:00 SUSURLUK GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR - BANDIRMA GÜCÜ GSK
(H) BERKAY ÇAY (Y) BEYZA ESEN (Y) HASAN KAYNAR
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
13:00 AHP 1 NO YENİSANAYİSPOR - G.O. PAŞASPOR
(H) ZEYNEP İREM SENGİR (Y) MEHMET BURAK DURAN (Y) MELİH AKCA
1-K PLAY OFF 09.02.2020 Pazar
15:00 AHP 1 NO HALALCASPOR - BARBAROSSEFASPOR
(H) BERKAY AĞIŞ (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ (Y) YUNUS EMRE ATİK
U-14 AKADEMİ 09.02.2020 Pazar
11:00 AHP 2 NO BALIKESİRSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
(H) FURKAN IŞIK (Y) DOĞAN EGE ÖZER (Y) KORHAN PELVAN
1-K PLAY OFF 09.02.2020 Pazar
15:00 AHP 2 NO KEPSUT BLD. SPOR - SANAYİSPOR
(H) BİRKAN ALTINDAŞ (Y) YELİZ YILDIZ (Y) FERHAT ÇİFTÇİ
U-15 LİGİ 09.02.2020 Pazar
12:30 AHP 4 NO HALALCASPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR
(H) İREM HASOĞLU (Y) RAFET GÜLGEÇ (Y) SILA SARIKAYA
U-17 LİGİ 09.02.2020 Pazar
14:30 AHP 4 NO G.O. PAŞASPOR - SAVAŞTEPE BLD. SPOR
(H) SİNEM TAVŞANOĞLU (Y) MELİH SEVEN (Y) ALİ OSMAN UÇAR
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR
(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ (Y) EKREM SÖĞÜTÇÜK (Y) EMRE ERGUN
S.AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 ALTINOVA SAVAŞTEPE BLD. SPOR Ligden Çekildi - ALTINOVASPOR
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 AVŞA MARMARA ADALAR BLD.SPOR - ERDEKSPOR
(H) OĞULCAN ÖZCAN (Y) SELÇUK ÇOBAN (Y) HAYDAR ÖZTÜRK
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 AYVALIK SAKARYASPOR - DURSUNBEY BLD. SPOR
(H) GÖKHAN AKAL (Y) MAHSUN CEBE (Y) ATABERK EMİRZE
U-17 LİGİ 09.02.2020 Pazar
11:30 BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR - KEPSUT BLD. SPOR
(H) BURAK BALKAN (Y) NİDA KURTER (Y) AHMET EROL
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:30 BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR - ETİSPOR
(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE (Y) SABRİ ÖĞE (Y) VOLKAN ESEN
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR - BURHANİYE BLD. SPOR
(H) KEREM KUŞBAZOĞLU (Y) MELİS CEYDA GÜZEL (Y) RECEP DUMAN
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
13:00 GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR - BALYA BLD. SPOR
(H) KADİR KAHRAMAN (Y) HÜSEYİN AYAZ (Y) ARDAHAN IŞIK
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 HAVRAN HAVRANFATİH BLD. SPOR - BALIKESİR UĞUR GRUP F.K
(H) SONER DEMİRAY (Y) AYDIN BARAN TEK (Y) BEYTULLAH DEMİRER
BG U-15 09.02.2020 Pazar
12:00 SANAYİ BANDIRMASPOR - G.M.G KIRKLARELİSPOR
(H) ENES BORAZAN (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) FAHRETTİN OMAÇ
BG U-16 09.02.2020 Pazar
14:30 SANAYİ BANDIRMASPOR - G.M.G KIRKLARELİSPOR
(H) AHMET KEMAL ŞEN (Y) KIYMET KÖROĞLU (Y) OSMAN YALÇIN TOROS
S. AMATÖR 09.02.2020 Pazar
14:00 SUSURLUK SUSURLUKSPOR -REŞADİYESPOR
(H) EMRE CAN YILMAZ (Y) ŞENOL GÖKTEN (Y) HALİL İBRAHİM TOZOĞLU
1-K PLAY OFF 12.02.2020 Çarşamba
14:00 AHP 1 NO KEPSUT BLD. SPOR - HALALCASPOR
1-K PLAY OFF 12.02.2020 Çarşamba
14:00 AHP 2 NO SANAYİSPOR - BARBAROS SEFASPOR
BAL’da Gönen’de önemli maç, Lider Bergama, Gönenspor önünde
Bölgesel Amatör Lig(BAL) 8. Grup’ta haftanın önemli maçı Gönen’de oynanacak.
9 Şubat 2020 Pazar günü, saat 14.00’te başlayacak karşılaşmada Gönen Belediyespor, lider Bergama Belediyespor’u konuk edecek.
Bu karşılaşma öncesinde Gönen Belediyespor, 22 puanla sekizinci, Bergama Belediyespor ise 44 puanla lider durumda bulunuyor.
Grupta haftanın programı şöyle:
Gönen Belediyespor-Bergama Belediyespor
Salihli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor
Sökespor-Bigadiç Belediyespor
Yunus Emre Belediyespor-Aliağa Futbol
Bölmespor-Bolvadin Belediyespor
Sandıklıspor-Manisa Sanayispor
Yeşilova-Aydın Yıldızspor