“SALDIRIDAN DAHA VAHİM BİR PLAN”

“SALDIRIDAN DAHA VAHİM BİR PLAN”

BAŞKAN TIKIZ, ÖZDAĞ’A SALDIRANLARIN SERBEST BIRAKILMASIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a saldıranların serbest kalmasının daha vahim bir plan olduğunu söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ 20 gün önce bir Cuma günü namaza giderken evinin önünde silahlı ve sopalı saldırganlar tarafından darp edildi. Şüpheli 5 kişi yakalandı ancak o saldırganlar sessiz sedasız serbest bırakıldı. Kararı veren ağır ceza mahkemesi, 'asliye ceza mahkemesiyle yaşanması muhtemel görev uyuşmazlığı nedeniyle sanıkların mağduriyetine neden olabileceğini' gerekçe gösterdi. Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, Özdağ’a saldıranların serbest bırakılmasına isyan etti.

“5 TERÖRİST SERBEST BIRAKILDI”

Başkan Tıkız, “GenelBaşkan Yardımcımız Selçuk Özdağ’a yapılan planlı ve organize saldırının soruşturma sürecinde haklarında 11 yıla kadar ceza istenen ve inceleme dosyası olan 5 teröristi serbest bırakmak, Özdağ'a yapılan saldırıdan daha vahim bir plandır.Bu ülkenin insanları her şeye rağmen demokratik hukuk düzeni adına ve gelecek adına, ümitle ve sağ duyu ile düşünmeye devam edecektir. Gün ola harman ola. Bir gün Hak gelir ve bu batıl zihniyetin düzeni zail olur muhakkak.Bunu onlarda biliyor.” dedi.Anahtar Kelimeler: “SALDIRIDAN VAHİM
  • Cumartesi 35.4 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Pazar 35.2 ° / 20 ° Güneşli
  • Pazartesi 35.4 ° / 17.9 ° Güneşli