TÜFAD’da Adem Özalp dönemi

TÜFAD’da Adem Özalp dönemi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Balıkesir Şube Başkanlığına Adem Özalp seçildi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Balıkesir Şube Başkanlığına Adem Özalp seçildi.

Salih Tozan Kültür Merkezi’nde yapılan olağan genel kurulda, Özap’in başkanlığındaki yönetim kurulunda şu kişiler görev aldı:

Cemal Avcu, Bülent Uğurlu, Rıfkı Durak, Muhammet Yılmaz, Şahin Kaman, Mecit Uzun, Sinan Nilöfer, Mesut Dilsöz, Yunus İçöz, İrfan Yolaç, Ahmet Asar, Ahmet Gürkan Şehir, Ömer Faruk Ahlatlı, İbrahim Turhan

380 üyesi bulunan TÜFAD Balıkesir Şubesi’nin denetim kurulunda ise Zağnos Bingül, Mehmet Önder ve Metin Akın’a görev verildi.

ADEM ÖZALP İL SPOR MÜDÜRÜ

TÜFAD Balıkesir Şube Başkanlığına seçilen Adem Özalp, halen Balıkesir Gençlik ve Spor Müdürü olarak görev yapıyor.

Aslen Balıkesirli olan Özalp, bu görevi 23.12.2022’de, Lokman Arıcıoğlu’nun Trabzon İl Müdürlüğüne atanmasından sonra devraldı.

Özalp, önceki yıllarda çeşitli federasyonlarda ve sivil toplum kuruluşlarında görev alırken, gençlik faaliyetleri konusundaki projelere de katıldı.

2015-2022 yılları arasında Balıkesir’in Karesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevini yürüttükten sonra Balıkesir İl Spor Müdürlüğüne atanan, olağan genel kurulda da TÜFAD Balıkesir Şube Başkanlığı görevini üstlenen Adem Özalp, evli ve iki çocuk babası.   ÖNDER BALIKÇIAnahtar Kelimeler: TÜFAD’ Özalp dönemi
  • Cumartesi 35.4 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Pazar 35.2 ° / 20 ° Güneşli
  • Pazartesi 35.4 ° / 17.9 ° Güneşli