Yeşil sahalardan bir yıldız daha kaydı

Yeşil sahalardan bir yıldız daha kaydı

Efsane krampon Sercan Görün, Mavera Demirkan ile ömür boyu mutluluk transferi gerçekleştirdi

Bölgesel futbol dünyasının mega star isimlerinden Sercan Görün, Gate-Marin ekibinden Mavera Demirkan ile hayatını birleştirdi.

Futbol dünyasının yakından tanıdığı spor adamlarında Banu & Serkant Görün çiftinin yakışıklı evlatları, Bölge futbolunun efsane kramponlarından Sercan Görün Bandırmaspor altyapısında başlayıp Etispor, Marmara Adalar Belediyespor, 600 Evlerspor ve Sanayispor'da noktaladığı futbol yaşamını Eti Maden tesislerinde sade bir gözlemci olarak devam ettirirken, Gönlünü kaptırdığı Doğa eşrafından Emekli polis memuru Ayten & Sami Demirkan'ın güzel kızı Mavera Demirkan ile geleneklerin öngördüğü koşullar çerçevesinde, söz, nişan, nikah ve görkemli bir düğün töreni ile hayatını birleştirdi.

Livatya STS Kır düğün bahçesinde seçkin konukların katılımı ile gerçekleşen düğün töreni sonrası genç çift Mavera & Sercan Görün balayı için Antalya'ya uçtular.

Genç çift Mavera & Sercan Görün'e sağlıklı mutluluklar dilerken Demirkan ve Görün ailelerini de kutlarız. Anahtar Kelimeler: Yeşil sahalardan yıldız kaydı
  • Cumartesi 35.4 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Pazar 35.2 ° / 20 ° Güneşli
  • Pazartesi 35.4 ° / 17.9 ° Güneşli